6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Bill Maher w "The Good Wife", Dylan Baker w "Zero Hour", Adam Rodriguez w "The Goodwin Games". "Inna" znów w polskim MTV. Obsada pilota Renee Zellweger wybrana. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Bill Maher w 4. sezonie "The Good Wife". W jednym z nowych odcinków "The Good Wife" pojawi się Bill Maher. Zagra samego siebie.

2. Adam Rodriguez w "The Goodwin Games". EW donosi, że do obsady "The Goodwin Games" (premiera w midseason) dołączył Adam Rodriguez. Zagra Ivana, profesora matematyki, który jest też przyjacielem Chloe (Becki Newton), a możliwe, że i jej potencjalną miłością. Pojawi się w czterech z 13 odcinków.

3. Dylan Baker w "Zero Hour". Znany m.in. z "The Good Wife" Dylan Baker zagra w nowym serialu "Zero Hour" sceptycznego redaktora, który zostanie wciągnięty w niesamowitą teorię konspiracyjną, po tym jak jego żona (Jacinda Barrett) zostanie porwana. Serial debiutuje w midseason na antenie ABC.

4. Co się dzieje na planie 2. sezonu "Smash"? Tutaj zobaczycie najnowsze zdjęcia z planu "Smash". Jest tu Megan Hilty, jest Katharine McPhee, jest także Anjelica Huston.

5. Kto zagra w pilocie Renee Zellweger? Allie MacDonald, Alexis Knapp, Brooke Anne Smith, Jade Bartlett i Sebastian Piggott dostali główne role w pilocie "Cinnamon Girl" przygotowywanym przez Renee Zellweger. Produkcja ma opowiadać historię czterech dziewczyn, które mieszkają w Los Angeles schyłku lat 60. i początku lat 70. Cassie, Lola, Penny i Lou będą żyć w ciekawych czasach społecznego, politycznego, kulturalnego i seksualnego buntu. Stacja Lifetime zamówiła pilota.

6. "Inna" wraca na antenę polskiego MTV. 2. sezon "Innej" ("Awkward") będziecie mogli oglądać od 16 września (godz. 19:30) na antenie MTV. Kolejne odcinki będziecie mogli oglądać w niedziele o godz. 19:30 na antenie MTV.

REKLAMA