Tom Hiddleston zapowiada jeszcze więcej chaosu i emocji 2. sezonie "Lokiego". Co nas czeka dalej?

"Loki" (Fot. Marvel/Disney+)

Tom Hiddleston obiecuje jeszcze więcej chaosu i emocjonujących wydarzeń w 2. sezonie "Lokiego". Zapowiada, że historia boga psot ma jeszcze wiele do zaoferowania. Co czeka fanów Marvela?

1. sezon serialu "Loki" był pełen emocjonujących zdarzeń, ale w tym szaleństwie była metoda. Okazuje się jednak, że to tylko początek. Wcielający się w Lokiego Tom Hiddleston zapowiada jeszcze bardziej emocjonujący i chaotyczny 2. sezon serialu.

Loki – Tom Hiddleston obiecuje szalony 2. sezon

Tom Hiddleston w wywiadzie dla Total Film, podkreślając, że chaos, który niesie ze sobą Loki, jest wyzwaniem także dla niego.

– Co mogę powiedzieć? Nieustannie mnie to ekscytuje i jest to dla mnie wyzwaniem. Koniec 1. sezonu nie był końcem historii. Myślę, że to jest jasne. Loki jest niemal jeszcze bardziej niestabilny, gwałtowny, porywczy, chaotyczny, niż był kiedykolwiek wcześniej. I może część z tego wymaga rozwiązania. Jest wiele rzeczy do rozpakowania.

loki sezon 2 co nas czeka

"Loki" (Fot. Disney+)

Aktor zapowiedział, że serial podjął bardzo odważne i świeże decyzje.

– Dokonaliśmy kilku nowych, odważnych wyborów. Loki zmierza w kierunku naprawdę dużej podróży wewnętrznej, co jest nowe i świeże. Myślałem sobie, że chciałbym odkryć ten rodzaj opowieści, niezależnie od tego, czy jest to Loki, czy nie. Ale fakt, że to jest Loki, jest nawet bardziej interesujący.

W 1. sezonie Loki musiał skonfrontować się z odkryciem, że zawsze był skazany na porażkę i w dodatku nie jest jedyny w swoim rodzaju, co sprawiło, że nie miał czasu zastanowić się, kim jest naprawdę. I zapewne właśnie to ma na myśli Tom Hiddleston, gdy mówi, że jest jeszcze wiele do rozpakowania w tej historii.

W dodatku Loki został niejako zdradzony przez Sylvie (Sophia Di Martino), której zaczął ufać i czuć do niej coś więcej. Finał pozostawił bohatera w zupełnie innej rzeczywistości, gdzie nie rozpoznaje go nawet Mobius (Owen Wilson).

Za 2. sezon "Lokiego" odpowiadać będą Justin Benson i Aaron Moorhead ("Archiwum 81", "Moon Knight"), którzy wyreżyserują wspólnie większość odcinków. Scenarzystą wszystkich sześciu odcinków będzie Eric Martin. Ekipa wejdzie na plan latem tego roku.

Serial Loki dostępny jest na Disney+

REKLAMA