Kogo wybierze June: Nicka czy Luke'a? Elisabeth Moss komentuje trójkąt miłosny z "Opowieści podręcznej"

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Czy June będzie w stanie wybrać pomiędzy Lukiem a Nickiem? Gwiazda "Opowieści podręcznej" Elisabeth Moss skomentowała skomplikowany trójkąt miłosny.

W serialu "Opowieść podręcznej" dostaliśmy skomplikowany trójkąt miłosny. June Elisabeth Moss wydaje się być zakochana zarówno w Nicku (Max Minghella), którego poznała w Gileadzie, jak i w Luke'u (O-T Fagbenle), swoim mężu, z którym została przymusowo rozdzielona, a potem spotkała go ponownie w Kanadzie. Z obydwoma ma też dzieci. Elisabeth Moss została zapytana, czy June potrafiłaby między nimi wybrać. Aktorka nie jest tego taka pewna.

Opowieść podręcznej – June wybierze Nicka czy Luke'a?

Elisabeth Moss udziela teraz wywiadów w związku z premierą serialu "Lśniące dziewczyny", która miała miejsce wczoraj na Apple TV+. W programie "Bevelations" w Radio Andy została zapytana o trójkąt miłosny z "Opowieści podręcznej".

– Tak właściwie to w głębi serca wierzę, że June nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. I to jest problem. Nie wiem, czy ona wie, czego chce. I nie wiem, czy ona kocha ich obu – powiedziała.

Zaraz jednak przyznała, że to nie jest tak, że June nie jest w nich zakochana. Bardziej chodzi o to, że każdego kocha za coś innego.

– Weszliśmy na bardzo skomplikowany grunt, ale myślę, że są rzeczy, które ona kocha w nich obu. A oni spełniają różne rzeczy dla niej.

opowieść podręcznej nick luke june elisabeth moss

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Prowadząca program Bevy Smith przyznała, że jest w "drużynie Nicka", na co Elisabeth Moss odparła: "Podoba mi się, że to mówisz". Zaraz jednak dodała, że więź pomiędzy June a Nickiem jest dość specyficzna.

– Tam jest więź i myślę, że byłoby jej trudno znaleźć taką samą więź z kimkolwiek innym, prawda?

Co ciekawe, w czerwcu 2021 roku, w wywiadzie dla "Elle", aktorka była przekonana, że June postawi na Nicka.

– Cóż, to jest raczej oczywiste. Ona chce być z Nickiem. Jest zakochana w Nicku. To nie znaczy, że nie myślę, że Luke nie jest świetnym facetem.

Obecnie kręcony jest 5. sezon "Opowieści podręcznej" i być może to w nim dowiemy się, kogo June wybierze. A może nie będzie musiała wybierać, bo los podejmie tę decyzję za nią? Data premiery 5. sezonu nie została jeszcze ogłoszona.

Opowieść podręcznej jest dostępna na HBO Max

REKLAMA