Zobaczcie zwiastun "Pentaweratu" – szalonej komedii Netfliksa, gdzie Mike Myers gra aż osiem różnych ról

"The Pentaverate" (Fot. Netflix)

Netflix wypuścił pełny zwiastun szalonego i psychodelicznego serialu "Pentawerat", w którym Mike Myers gra aż osiem postaci. Zapowiada się komediowa jazda bez trzymanki.

"Pentawerat" to nowy serial Netfliksa, który opowie o tajemniczym stowarzyszeniu – tytułowym Pentaweracie – rządzącym przez pięciu mężczyzn. Stowarzyszenie ma wpływać na losy świata od czasów epidemii dżumy w 1347 roku. A Mike Myers odkryje przed nami jego tajemnice w aż ośmiu różnych rolach. Netflix podzielił się właśnie zwiastunem serialu, którego premiera została zapowiedziana na 5 maja.

Pentawerat – zobaczcie zwiastun szalonej komedii

W zwiastunie widzimy różne wariacje postaci, w które wciela się Mike Myers w towarzystwie prawdziwie gwiazdorskiej obsady. Już w samej zapowiedzi widać, że serial będzie miał bardzo specyficzne, surrealistyczne poczucie humoru, a żarty będą zarówno wyrafinowane, jak i bardzo obsceniczne.

Serial z pewnością będzie nawiązywał do naszego świata i kultury popularnej, co słyszymy już w zwiastunie. Gdy pada pytanie, czy Illuminati istnieją, jeden z członków Pentaweratu odpowiada: "Tak. Ale Beyonce i Jay-Z są jego członkami. Niestety.". Na co bohater Keegana-Michaela Keya odkrzykuje: "To o tym było Lemonade!".

Oprócz Mike'a Myersa w serialu grają: Ken Jeong ("Community") jako Skip Cho, Debi Mazar ("Younger") jako Patty Davis, Keegan-Michael Key ("Schmigadoon!") jako doktor Hobart Clark, Richard McCabe ("Wallander") jako Exalted Pikeman Higgins, Jennifer Saunders ("Absolutely Fabulous") jako The Maester z Dubrownika i Saester z Dubrownika, Lydia West ("Bo to grzech") jako Reilly Clayton. Tutaj znajdziecie dokładny opis bohaterów serialu "Pentawerat".

Producentami wykonawczymi i twórcami serialu są Mike Myers i Tim Kirkby. Za produkcję "Pentaweratu" odpowiadają także: John Lyons, Tony Hernandez, Lilly Burns z Jax Media oraz Jason Weinberg.

Pentawerat – premiera 5 maja na Netfliksie

REKLAMA