"Nieobecni" – zwiastun 2. sezonu. Danuta Stenka szuka zaginionej córki i rozwiązuje tajemnicę sprzed lat

"Nieobecni" (Fot. Player.pl)

Nierozwiązana sprawa zaginięcia sprzed lat, zdeterminowana matka i nowe tropy wychodzące na jaw. To i jeszcze więcej obiecuje zwiastun 2. sezonu serialu "Nieobecni".

W marcu ogłoszono, że premiera 2. sezonu serialu "Nieobecni" została przyspieszona i będzie miała miejsce już 10 maja. Tym razem Player podzielił się oficjalnym zwiastunem nowych odcinków. Co nas czeka?

Nieobecni sezon 2 – zwiastun polskiego serialu 

"Kasiu moja kochana córeczko, gdziekolwiek jesteś, mam nadzieję, że masz się dobrze" – mówi główna bohaterka na początku wideo. Komisarz Elżbieta Zawada (Danuta Stenka) wciąż ma nadzieję na odnalezienie swojej córki Kasi (Eliza Rycembel), która zniknęła przed piętnastoma laty jako nastolatka. Sytuacja wydaje się beznadziejna, ale nieoczekiwanie w sprawie pojawia się nowy trop. Zwiastun sugeruje, że okoliczności jej zniknięcia mogą być bardziej zagadkowe, niż się wydaje. Dodatkowo Elżbieta prowadząc śledztwo łamie przepisy.

W rozwiązywaniu tajemnicy Elżbiecie pomoże jej podkomisarz Filip Zachara (Piotr Głowacki). W roli Mili powróci Justyna Wasilewska – to właśnie ona, tknięta intuicją dotrze do ważnych dla sprawy faktów. Niestety, w ten sposób znajdzie się w centrum dramatu i ściągnie na siebie ogromne niebezpieczeństwo.

Do obsady 2. sezonu dołączyli m.in. Karolina Gruszka ("Kod genetyczny"), Eliza Rycembel ("Boże ciało"), Cezary Łukaszewicz ("Belfer"), Marcin Czarnik ("Tajemnica zawodowa"), Krzysztof Zawadzki ("Miasto) i Kazimierz Mazur ("Konfident"). Twórczynią serialu jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, a za scenariusz odpowiadają Dana Łukasińska, Tomasz Titkow i Monika Trzósło.

Nieobecni sezon 2 – premiera 10 maja na Playerze

REKLAMA