"Pachinko" – co czeka dalej Sunję, Hansu i innych? Twórcy obiecują, że 2. sezon będzie bardzo dramatyczny

"Pachinko" (Fot. Apple TV+)

"Pachinko" od pierwszego odcinka stało się prawdziwym sukcesem. Serial otrzymał zamówienie na 2. sezon, a twórcy właśnie zdradzili, czego możemy oczekiwać.

"Pachinko" to serial Apple TV+, powstały w oparciu o koreański bestseller autorstwa Min Jin Lee. Produkcja dostała zielone światło na 2. sezon, a twórcy zdradzili co nieco o tym, co mają w planach.

Pachinko sezon 2 – będzie bardziej dramatycznie

Twórczyni serialu Soo Hugh wraz producentami wykonawczymi – Michaelem Ellenbergem oraz Theresą Kang-Lowe – rozmawiała na temat 2. sezonu "Pachinko" z serwisem Deadline. Hugh nie ukrywa, że ma wielkie plany na 2. sezon.

– Jestem podekscytowana trzema rzeczami w 2. sezonie. W 2. sezonie myślę, że Kyunghee (Eun-chae Jung) zaczyna być sobą, jako osoba i istota, a ponieważ jest jedną z moich ulubionych postaci w tej historii, to bardzo, bardzo chciałabym to zobaczyć. Braterstwo między Mozasu i Noa, myślę, że ponieważ są tak młodzi w 1. sezonie, nie mamy okazji tego uchwycić, ale w 2. sezonie to braterstwo jest po prostu magiczne. W 2. sezonie widzimy też ponowne spotkanie, które jest moim ulubionym spotkaniem w całej książce. Jeśli powiem czyje, to będzie to spoiler.

pachinko sezon 2 co się wydarzy

"Pachinko" (Fot. Apple TV+)

Z kolei Therasa Kang-Lowe zapowiada, że czeka nas jeszcze więcej dramatu – a stawki będą zdecydowanie wyższe niż w 1. sezonie.

– Myślę, że w 2. sezonie stawki będą jeszcze większe i będzie jeszcze bardziej dramatycznie, bo widać, jak wraz z okupacją coś zbliża się do wszystkich osób należących do koreańskich rodzin. W 2. sezonie skala się powiększa, a stawka staje się jeszcze wyższa. Nie mogę powiedzieć nic więcej, ale mogę powiedzieć, że... zawsze mówimy, że sezon 1 jest epicki. Sezon 2 jest jeszcze bardziej epicki pod względem skali. Soo rozmawia teraz w pokoju scenarzystów o trzecim pokoleniu. Nie mogę obiecać, co faktycznie będzie w serialu, ale trzecie pokolenie to zdecydowanie coś, o czym rozmawialiśmy. Myślę, że będziecie zadowoleni.

Soo Hugh zdradziła również, że naprawdę wiele wydarzy się w życiu Solomona (Jin-ha) – zobaczymy, jak "podpisuje pakt z diabłem" – oraz zasugerowała, że Hansu (Lee Min-ho) będzie starać się o odkupienie swoich win.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy zobaczymy 2. sezon – scenariusze jeszcze nie powstały, a obsada nie rozpoczęła prac na planie. W oczekiwaniu na kolejne informacje, zachęcamy do przeczytania naszej recenzji finału 1. sezonu "Pachinko".

Serial Pachinko można oglądać w Apple TV+

REKLAMA