Akademia Sparrow na nowych plakatach "The Umbrella Academy". Czy serial podwyższy kategorię wiekową?

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Pojawiły się nowe plakaty 3. sezonu "The Umbrella Academy", na których widzimy obie drużyny gotowe do działania. I już same plakaty sugerują duże różnice w charakterach.

22 czerwca obejrzymy 3. sezon serialu "The Umbrella Academy". Z tej okazji, by trochę podbudować napięcie, Netflix udostępnił nowe plakaty do serialu. Widać na nich, jak bardzo rodzeństwo The Umbrella Academy różni się od The Sparrow Academy.

The Umbrella Academy – nowe plakaty sezonu 3

W 3. sezonie "The Umbrella Academy" rodzeństwo Hargreeves zmierzy się z nowymi przeciwnikami, jakimi będą członkowie The Sparrow Academy – czyli wersja rodzeństwa Hargreeves z zupełnie innej rzeczywistości, w której Ben (Justin H. Min) żyje i ma się bardzo dobrze.

Na plakatach widzimy, jak bardzo "oryginalne" rodzeństwo różni się od tego "nowego". Członkowie The Sparrow Academy ubrani są w superbohaterskie stroje, ich postawy są pewne siebie, wydają się nawet odpowiednio skoordynowane. Podczas gdy rodzeństwo Hargreeves, pomimo że stoi w zbliżonym układzie, wprowadza znany z serialu chaos – Allison nawet nie patrzy w tym samym kierunku, co reszta rodzeństwa (Emmy Raver-Lampman).

Potwierdzono, że serial zaczyna iść własną, oddaloną od komiksów ścieżką. Najpierw poinformowała o tym Emmy Raver-Lampman, a później słowa te potwierdził w rozmowie z ComicBook showrunner serialu, Steve Blackman. Choć jak zaznaczył, wszystkie zmiany jakie wprowadza, stara się robić w zgodzie z materiałem źródłowym.

– Jestem bardzo blisko z Gerardem i Gabrielem [autorami komiksów], więc prezentuję im sezon, zanim go zrobię, mówię im co będę robić. Są bardzo mili i zdradzają mi, gdzie oni zmierzają z kolejnymi tomami opowieści, wiesz, te dwa media się w pewien sposób przenikają, czasami gdy na coś patrzę, mówię im, że powinni to umieścić w komiksie, a oni odpowiadają, cóż, dlaczego nie zrobicie tego w serialu? Akceptujemy, że to trochę rożne rzeczy, ale uwielbiam wszystkie momenty, kiedy [serial i komiksy] się przecinają. Ale mam dobre poczucie, gdzie zmierzamy. Mam pomysł, gdzie chcę dojść i w pewien sposób pracujemy razem, by dotrzeć do tego szczęśliwego miejsca. Ale nie chcę ich wyprzedzić. Kocham to, co robią. Więc mam nadzieję, że z czasem, nigdy to nie nastąpi.

Pojawiły się także informacje, że Netflix oznaczył serial TV-MA. Według TV Parental Guidlines oznaczenie to sugeruje serial nieodpowiedni dla osób poniżej 17. roku życia, który może zawierać wulgarny język, aktywność seksualną oraz brutalne sceny.

The Umbrella Academy – premiera 3. sezonu 22 czerwca na Netfliksie

REKLAMA