7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

Nowa dziewczyna namiesza w życiu uczuciowym bohaterów "The Big Bang Theory" (spoiler!). Grace Gummer zagra w "Zero Hour". Rozdano Creative Arts Emmys. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Rozdano Creative Arts Emmys. W tym roku najwięcej nagród Creative Arts Emmys poszło do seriali stacji HBO i CBS ("Gra o tron", "Boardwalk Empire", "Dwóch i pół", "The Good Wife"). Pełną listę laureatów znajdziecie tutaj.

2. Nowa dziewczyna w "The Big Bang Theory". TVLine donosi, że znana z serialu "Bent" Margo Harshman pojawi się w "TBBT". Zagra Alex, nową asystentkę Sheldona i - uwaga, spoiler! - dziewczynę, która może sporo namieszać w życiu miłosnym Leonarda i Penny. Penny bowiem zauważy, że jej jej facet szybko znalazł wspólny język z Alex. Serial wraca 27 września.

3. Grace Gummer w "Zero Hour". Córka Meryl Streep, Grace Gummer, zagra w serialu "Zero Hour", który ruszy w midseason w ABC. Zagra agentkę FBI Paige Willis.

4. Judd Hirsch w 4. sezonie "The Good Wife". Do gości na 4. sezon "TGW" dołączył Judd Hirsch ("Taxi"), którego zobaczymy w roli sędziego.

5. ABC zamawia pilota "Trophy Wife". Komedia "Trophy Wife" to nowe zamówienie stacji ABC. Serial napiszą Emily Halpern i Sarah Haskins, a opowiadać on będzie o byłej imprezowiczce, Kate, która zakochuje się w facecie z trójką dzieci i dwiema niezbyt miłymi byłymi żonami. Główną rolę negocjuje Malin Akerman.

6. Zdjęcie obsady10. sezonu "NCIS".

7. Dwa nowe projekty stacji FOX. Shaun Cassidy ("Inwazja") i Howard Gordon ("Homeland") robią dla FOX-a pilota o dysfunkcyjnej rodzinie, w której rodzicami jest para byłych agentów CIA. W pewnym momencie przeszłość ich dogania i zmuszeni są zacząć nowe życie pod przykrywką. Drugi ciekawy projekt robi Rand Ravich ("Life"). Nosi on tytuł "The Prodigy" i skupia się na młodym agencie CIA, który zajmuje się infiltracją biura FBI w celu dorwania zdrajców.

REKLAMA