"Obi-Wan Kenobi" – pełny zwiastun serialu Disney+. Rozmach i wielkie emocje na święto "Gwiezdnych wojen"

"Obi-Wan Kenobi" (Fot. Disney+)

Dziś dzień "Gwiezdnych wojen" i oczywiście nie mogło zabraknąć niespodzianki od Disney+. Zobaczcie pełny zwiastun serialu "Obi-Wan Kenobi", w którym powraca także Darth Vader.

4 maja to dzień "Gwiezdnych wojen" – międzynarodowe święto fanów uniwersum, które zostało zapoczątkowane 45 lat temu. Nic więc dziwnego, że to właśnie dziś otrzymaliśmy pełny zwiastun serialu "Obi-Wan Kenobi", a w nim pojawia się nie tylko Ewan McGregor w tytułowej roli, ale też Hayden Christensen jako Darth Vader.

Obi-Wan Kenobi – zwiastun serialu Disney+

Akcja nowego serialu Disney+ ze świata "Gwiezdnych wojen" będzie rozgrywała się na Tatooine 10 lat po dramatycznych wydarzeniach z "Zemsty Sithów", kiedy to Obi-Wan Kenobi zmuszony był oglądać upadek swojego najlepszego przyjaciela Anakina Skywalkera, który przeszedł na ciemną stronę jako Darth Vader. Teraz bohater wyrusza w kolejną ważną misję – w jej trakcie stawi czoła sojusznikom, którzy stali się wrogami, a także zmierzy się z gniewem Imperium.

Oprócz McGregora i Christensena w obsadzie serialu są Indira Varma ("Gra o tron"), Rupert Friend ("Homeland"), Kumail Nanjiani ("Dolina Krzemowa"), Moses Ingram ("Gambit królowej"), Sung Kang ("Power"), Simone Kessell ("The Crossing"), Maya Erskine ("PEN15"), O'Shea Jackson Jr., Benny Safdie ("Nieoszlifowane diamenty"), a także Joel Edgerton i Bonnie Piesse powracający w rolach wujka i ciotki Luke'a Skywalkera. Reżyseruje Deborah Chow ("The Mandalorian"), a główny scenarzysta to Joby Harold ("Król Artur: Legenda miecza").

Premiera serialu będzie miała miejsce 27 maja w krajach, gdzie obecny jest Disney+. W Polsce serwis startuje 14 czerwca i tego dnia będą w nim dostępne cztery pierwsze odcinki, a kolejne mamy już otrzymywać na bieżąco, czyli w kolejne środy. Całość ma liczyć sześć odcinków.

Obi-Wan Kenobi – premiera serialu 27 maja

obi-wan kenobi zwiastun serial disney+

REKLAMA