"Uncoupled" – teaser i data premiery serialu Netfliksa. Neil Patrick Harris szuka miłości w Nowym Jorku

"Uncoupled" (Fot. Netflix)

Jak ułożyć sobie życie po tym, jak ukochana osoba od nas odchodzi? Odpowiedzi na to pytanie szuka Neil Patrick Harris w serialu "Uncoupled". Zobaczcie teaser i zdjęcia.

"Uncoupled" to nowy serial komediowy Netfliksa, którego twórcami są Darren Star  ("Emily w Paryżu", "Seks w wielkim mieście") oraz Jeffrey Richman ("Modern Family"). Produkcja, która liczy osiem półgodzinnych odcinków, trafi na platformę 29 lipca. Zobaczcie teaser i pierwsze zdjęcia.

Uncoupled – Neil Patrick Harris w serialu Netfliksa

Neil Patrick Harris ("Jak poznałem waszą matkę", "Seria niefortunnych zdarzeń") zagra Michaela, mężczyznę po czterdziestce, który sądzi, że wiedzie idealne życie. Pewnego dnia jego mąż, menedżer funduszu hedgingowego Colin (Tuc Watkins, "Chłopcy z paczki") zaskakuje go wiadomością, że odchodzi od niego po 17 latach. Z dnia na dzień Michael musi zmierzyć się z dwoma koszmarami: traci osobę, którą uważał za swoją bratnią duszę, i musi nagle odnaleźć się w sytuacji, w której jest samotnym gejem po czterdziestce w Nowym Jorku.

W serialu wystąpią także Tisha Campbell ("Martin") jako Suzanne, partnerka biznesowa Michaela, Emerson Brooks ("Ostatni okręt") jako prezenter pogody Billy, Brooks Ashmanskas ("Ptak dobrego Boga") jako handlarz dziełami sztuki o imieniu Stanley i Marcia Gay Harden ("The Morning Show") w powracającej roli Claire, bywalczyni salonów z Upper East Side.

Neil Patrick Harris, poza odgrywaniem głównej roli, należy również do grona producentów wykonawczych obok Stara i Richmana. W ekipie są także Tony Hernandez ("Younger") oraz Lilly Burns ("Emily w Paryżu").

Uncoupled – premiera 29 lipca na Netfliksie

Uncoupled serial neil patrick harris kiedy premiera netflix

"Uncoupled" (Fot. Netflix)

Uncoupled teaser data premiery

"Uncoupled" (Fot. Netflix)

REKLAMA