Dziewczynki podróżujące w czasie w teaserze "Paper Girls". Czy to będzie nasze nowe "Stranger Things"?

"Paper Girls" (Fot. Amazon Prime Video)

Niedawno na naszych ekranach dzięki Netfliksowi gościł uroczy "Heartstopper" – Amazon proponuje zaś nieco mroczniejszą opowieść. Zobaczcie teaser ekranizacji "Paper Girls".

"Paper Girls" to ekranizacja popularnej serii komiksów o tym samym tytule autorstwa Briana K. Vaughana i Cliffa Chianga. Serial tworzy platforma Amazon Prime Video, a w sieci pojawił się pierwszy teaser.

Paper Girls – teaser komiksowego serialu Amazona

"Paper Girls" to opowieść o czterech 12-letnich dziewczynkach rozwożących gazety, które w 1988 roku, w poranek po Halloween, zostają wciągnięte w konflikt pomiędzy dwoma zwaśnionymi grupami podróżników w czasie. Wplątane w konflikt bohaterki podróżują do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, próbując ocalić świat i spotykając przyszłe wersje samych siebie.

W teaserze widzimy krótkie przedstawienie każdej z bohaterek – są to Mac Coyle (Sofia Rosinsky, "Odjazdowa Layne"), Tiffany (Camryn Jones, "Pacific Rim: The Black), Erin Tieng (Riley Lai Nelet, "Altered Carbon") oraz KJ (Fina Strazza, "Prawo i porządek: Sekcja specjalna").

Do obsady serialu należy także m.in. komediantka i aktorka Ali Wong, który wcieli się w Erin z przyszłości. Za sterami stoją twórcy "Halt and Catch Fire" – showrunnerem "Paper Girls" jest Christopher C. Rogers, którego wspomaga Christopher Cantwell jako producent wykonawczy. Premiera "Paper Girls" planowana jest na ten rok, ale dokładna data nie jest znana.

Paper Girls – premiera w tym roku na Prime Video

REKLAMA