"Westworld" – wreszcie jest data premiery 4. sezonu. Zobaczcie teaser, w którym wracają nasi dawni znajomi

"Westworld" (Fot. HBO)

"Perfect Day" Lou Reeda i nasi dawni znajomi w nowym wydaniu. HBO pokazało pierwszą zapowiedź 4. sezonu "Westworld". Kiedy premiera nowych odcinków hitowego serialu science fiction?

Fani "Westworld" bardzo długo czekali na powrót do świata zbuntowanych androidów – finał 3. sezonu oglądaliśmy niemal dokładnie dwa lata temu, w maju 2020 roku. Premierę 4. sezonu zapowiedziano na 26 czerwca w USA, a na HBO i HBO Max Polska zobaczymy ją dzień później.

Westworld sezon 4 – zapowiedź i data premiery

Doczekaliśmy się także pierwszego teasera, w którym senną atmosferę, podkręcaną przez rockową balladę "Perfect Day" Lou Reeda, co jakiś czas przerywają sceny jak z pokręconego koszmaru. Powracają nasi dawni znajomi: Maeve (Thandiwe Newton), Dolores (Evan Rachel Wood), Mężczyzna w Czerni (Ed Harris), Bernard (Jeffrey Wright), Caleb (Aaron Paul) – wszyscy w odświeżonym wydaniu. Widzimy nowojorskie wieżowce, jest odrobina surrealizmu, walc odtańczony na ulicy i bardzo, bardzo dużo krwi. I jak zwykle trudno powiedzieć, o co właściwie chodzi.

Lisa Joy, współtwórczyni "Westworld", zapowiadała, że w 4. sezonie "Westworld" zobaczymy nowe światy. Jeden z nich określiła mianem "inwersji". Dodała również, że na ekranie pojawi się ktoś z aktorów z jej filmu "Reminiscencja", ale nie oznacza to "crossoveru" pomiędzy obiema produkcjami – to będzie zupełnie inna postać.

– Zobaczycie nowe światy, które, jak sądzę, są naprawdę fajne. Zobaczcie też kogoś, kogo porwałam z "Reminiscencji", i będzie to naprawdę zabawne.

4. sezon "Westworld" ma składać się z ośmiu odcinków, a w obsadzie powracającej znajdują się Thandiwe Newton, Evan Rachel Wood, Ed Harris, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Luke Hemsworth i Aaron Paul.

Westworld sezon 4 – premiera 27 czerwca na HBO

REKLAMA