4. sezon "Kontroli" będzie już finałowy. Są zdjęcia i data premiery – czy Natalię i Majkę czeka happy end?

"Kontrola" (Fot. Michał Stańczyk/TVN)

Od etiudy studenckiej do serialu pod szyldem Playera – "Kontrola" podbiła serca widzów. Czy bohaterki czeka happy end, a może wręcz przeciwnie? Zobaczcie zdjęcia z 4. sezonu.

"Kontrola" po raz pierwszy zadebiutowała na YouTube z angielskimi napisami i zyskała ogromne grono fanów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kolejne dwa sezony serialu Nataszy Parzymies, studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej, oglądaliśmy już na Playerze. Nie inaczej będzie z 4. sezonem – Player poinformował, że sześć finałowych odcinków zobaczymy na platformie 1 czerwca. Tym razem cały sezon zostanie udostępniony od razu w całości.

Kontrola sezon 4 – data premiery. Co nas czeka?

W finałowej serii "Kontroli" drogi Majki i Natalii krzyżują się po kilku latach w obliczu tragedii. Dziewczyny będą musiały odnaleźć się w nowym świecie, w którym Majka jest mamą półtorarocznej Hani, a Natalia dziewczyną kochającej i wyrozumiałej Sylwii. Ich drogi się rozeszły, ale przeszłość i uczucie, które je połączyło, cały czas o sobie przypomina. Czy po tylu nieudanych próbach dziewczyny będą chciały jeszcze zaryzykować? Zobaczcie pierwsze zdjęcia z 4. sezonu.

kontrola sezon 4 kiedy premiera

"Kontrola" (Fot. Player)

kontrola sezon 4 data premiery

"Kontrola" (Fot. Player)

kontrola sezon 4 data premiery

"Kontrola" (Fot. Player)

W głównych rolach ponownie zobaczymy Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Agatę Różycką (Sylwia), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek). Gościnnie pojawią się również Dorota Stalińska, Cezary Żak, Robert Gonera, Barbara Jonak, Jędrzej Hycnar, Katarzyna Zillmann oraz Areta Szpura.

"Kontrola" zakwalifikowała się do Big Apple Film Festival, a rozstrzygnięcie odbędzie się pod koniec maja w Nowym Jorku. Zachwytu serialem nie ukrywa Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl, który podkreślił, że na sukces serialu składa się również ogromna rzesza fanów

– Z przyjemnością obserwujemy to, co dzieje się wokół "Kontroli". Podczas niedawnego przedpremierowego pokazu widzowie mogli obejrzeć cały 4. sezon. Spotkał się on z bardzo entuzjastycznym przyjęciem ze strony dziennikarzy, branży, ale przede wszystkim publiczności. Nie ma wielu seriali, które by miały tak oddane grono fanów. Czekamy na czerwcową premierę serii, którą tym razem udostępnimy w całości.

Wszystkie cztery sezony "Kontroli" zostaną też udostępnione dla międzynarodowej publiki, która od 1 czerwca będzie mogła oglądać serial na platformie discovery+. "Kontrola" tym samym stanie się pierwszym polskim serialem dostępnym w ofercie zagranicznej platformy.

Kontrola – finałowy sezon od 1 czerwca na Player.pl

kontrola sezon 4 data premiery

"Kontrola" (Fot. Player)

kontrola sezon 4 data premiery

"Kontrola" (Fot. Player)

kontrola sezon 4 data premiery

"Kontrola" (Fot. Player)

REKLAMA