7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Scenarzyści piszą 8. sezon "How I Met Your Mother" tak jakby miał być ostatni. Rewelacyjna oglądalność pilota "Revolution", fatalna oglądalność pilota "The Mob Doctor". Amanda Tapping zagra w 8. sezonie "Supernatural". A oprócz tego nowe informacje o "Community", "Happy Endings", "Arrow". Zapraszamy!

1. Rewelacyjna oglądalność pilota "Revolution". Możemy sobie na "Revolution" narzekać, ale trzeba przyznać, że serial wystartował z przytupem. 11,7 mln widzów i współczynnik 4,1 to najlepszy wynik nowego dramatu od 2009 roku (kiedy to ruszał "V" stacji ABC). Fatalnie za to wypadł "The Mob Doctor" (nasza recenzja) - 5,1 mln widzów przy współczynniku 1,5 każe myśleć, że pożegnanie z tym serialem już bliskie. Z dobrym wynikiem wróciły "Kości" - 7,8 mln widzów przy współczynniku 2,3.

2. "How I Met Your Mother" jednak skończy się w tym roku? Twórcy "HIMYM" twierdzą, że piszą scenariusz, jakby 8. sezon serialu miał już być ostatni. Nie znaczy to, że będzie on ostatni, po prostu nie ma wciąż decyzji. Powoli jednak scenarzyści zbliżają się do miejsca, w którym trzeba będzie już określić, w jakim kierunku iść dalej. Stąd też decyzja ze strony CBS już by się twórcom serialu przydała. TV Guide tymczasem donosi, że w 8. sezonie "HIMYM" zobaczymy Joe Lo Truglio w roli Honeywella z firmy Honeywell and Cootes. Innymi słowy, będzie on drugim z szefów Marshalla. Po raz pierwszy zobaczymy go w listopadzie.

3. Kto zagra tatę Jeffa z "Community"? TVLine donosi, że wybrany został tata Jeffa z "Community". Zagra go James Brolin, a po raz pierwszy zobaczymy go w odcinku na Święto Dziękczynienia. Serial wraca 19 października.

4. Amanda Tapping w "Supernatural". Znana z "Gwiezdnych wrót" Amanda Tapping dostała ważną rolę powracającą w 8. sezonie "Supernatural". Zagra Naomi, tajemniczą członkinię nowej grupy aniołów, których wcześniej nie widzieliśmy. Postać jest też opisywana jako poważna biurokratka w stylu postaci Matta Damona z filmu "Dobry agent". W serialu ponadto ma się pojawić znany z "M*A*S*H" Mike Farrell.

5. Tahmoh Penikett w "Arrow". Znany z "Battlestar Galactica" Tahmoh Penikett zagra w "Arrow" Toma Salvatiego, prawą rękę mafioza Franka Bertinellego, a także ojca Łowczyni.

6. Mindy Kaling jako Marge Simpson w "Glamour". W najnowszym "Glamour" można zobaczyć zdjęcie Mindy Kaling zrobionej na Marge Simpson.

7. Dwójka nowych aktorów w "Happy Endings". W 3. sezonie "Happy Endings" pojawią się Kulap Vilaysack i Matthew del Negro, którzy namieszają w życiu Maksa i Penny.

REKLAMA