Skąd pochodzą bohaterowie "The Umbrella Academy"? Nowe plakaty 3. sezonu zdradzają, gdzie kto się urodził

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Promując 3. sezon "The Umbrella Academy", Netflix podzielił się z widzami miejscem urodzenia każdego z bohaterów. Wskazówki znajdziecie na nowych plakatach serialu.

To, że bohaterowie "The Umbrella Academy" pochodzą z całego świata, nie jest tajemnicą. Gdy 43 kobiety na świecie spontanicznie urodziły dzieci z mocami nadprzyrodzonymi, Reginald Hargreeves przejechał wiele miejsc, by wybrać swoją siódemkę superbohaterów. Dzięki nowym plakatom od Netfliksa wiemy, gdzie urodziło się każde z nich.

The Umbrella Academy – gdzie urodzili się bohaterowie?

Na plakatach widzimy bohaterów serialu, którzy wyglądaj na gotowych do podróży. Miejsce ich urodzenia zdradzają naklejki na ich bagażach. I tak, naklejka Luthera (Tom Hopper) wskazuje na Sztokholm, z kolei u Diega (David Castañeda) widnieje Meksyk. Allison (Emmy Raver-Lampman) ma naklejkę "Witamy w Kapsztadzie", a na walizce Klausa (Robert Sheehan) widnieje Pensylwania. Numer Pięć (Aiden Gallagher) ma naklejone "Witamy w Dublinie w Irlandii", a u Viktora (Elliot Page) naklejka wskazuje na Moskwę w Rosji.

Co ciekawe, na plakatach w miejsce Bena pojawiła się Lila (Ritu Arya). Jej naklejka wskazuje, że urodziła się w Berlinie w Niemczech.

Naklejka Klausa wzbudza największe wątpliwości, ale tylko dopóki nie przyjrzymy się historii Pensylwanii. Duża część zamieszkującej go ludności to potomkowie niemieckich imigrantów, którzy przybili do Stanów Zjednoczonych w XVIII i XIX wieku. Dlatego niemieckie korzenie bohatera są widoczne.

Jak zawsze wybija się także brak imienia bohatera granego przez Aidena Gallaghera. Showrunner serialu, Steve Blackman, wyjaśnił w 2020 roku podczas Reddit AMA, dlaczego Numer Pięć nie posiada swojego własnego imienia.

– Grace pomagała dzieciom wybrać imiona, które były popularne w ich miejscu urodzenia. Jednak Piątka nie mógł się zdecydować na wybranie [jednego], zanim zaginął w apokalipsie. Teraz on po prostu lubi nazywać się "Numer Pięć".

The Umbrella Academy – premiera 3. sezonu 22 czerwca na Netfliksie

REKLAMA