"Physical" – zobaczcie zwiastun 2. sezonu. Rose Byrne buduje imperium i walczy z gwiazdą "Białego Lotosu"

"Physical" (Fot. Apple TV+)

2. sezon "Physical" pokaże kolejny rozdział z życia Sheili, kobiety, która zrobi wszystko, aby zostać gwiazdą fitnessu. Zwiastun zapowiada ostry pojedynek z Murrayem Bartlettem.

1. sezon "Physical", czarnej komedii osadzonej w latach 80., w kiczowatym świecie aerobiku, przedstawił nam Sheilę Rubin (Rose Byrne) – kobietę przechodzącą przemianę od sfrustrowanej żony i matki do początkującej gwiazdy fitnessu. Przedsmak tego, jak potoczą się jej dalsze losy, daje zwiastun 2. sezonu.

Physical sezon 2 – zwiastun serialu Apple TV+

Przede wszystkim w 10-odcinkowej nowej serii, która wystartuje na Apple TV+ 3 czerwca, Sheila zyska godnego przeciwnika. W serialu zadebiutuje Murray Bartlett ("Biały Lotos") jako Vincent "Vinnie" Green, charyzmatyczny instruktor fitnessu i guru osób odchudzających się, a także facet będący pionierem wieczornych telewizyjnych segmentów infomercial (połączenia informacji z reklamą). Ta postać ma być jednocześnie przyjacielem i rywalem Sheili, a w zwiastunie możecie zobaczyć fragmenty ich skomplikowanej relacji i taneczne popisy Bartletta.

W 2. sezonie spotkamy Sheilę już po tym, jak udało jej się pomyślnie zadebiutować z pierwszym wideo z ćwiczeniami. To jednak dopiero początek jej drogi, na której bohaterka napotyka coraz to nowe i większe przeszkody. Ponieważ Sheila nie jest jedyną osobą, która zawodowo zajmuje się aerobikiem, na drodze do zbudowania pełnoprawnego imperium fitnessowego czeka ją walka z zaciekłą konkurencją.

Jednocześnie bohaterka jest rozdarta pomiędzy lojalnością do swojego męża Danny'ego (Rory Scovel) i wartościami, które on reprezentuje, a niebezpiecznym pociągiem do lokalnego potentata nieruchomości Johna Breema (Paul Sparks).

W 2. sezonie "Physical" powrócą również Dierdre Friel jako Greta oraz Della Saba i Lou Taylor Pucci jako Bunny i Tyler – jak pokazuje zwiastun, Bunny będzie kolejną osobą mającą problem z Sheilą, która miała ukraść jej układ taneczny. Showrunnerką serialu wciąż jest Annie Weisman.

Physical sezon 2 – premiera 3 czerwca na Apple TV+

REKLAMA