Kurtwood Smith jest zachwycony "That '90s Show". Serialowy Red zdradził, ile odcinków już nakręcono

"Różowe lata 70." (Fot. 20th Century Fox)

Kurtwood Smith, czyli serialowy Red Forman, jest zachwycony. Aktor podzielił się także tym, na jakim etapie jest produkcja spin-offu "Różowych lat 70.".

"That '90s Show" wzbudza mieszane uczucia, szczególnie jeżeli przypomnimy sobie o anulowanym "That '80s Show". Ale ten spin-off z oryginałem łączyć będą powracający bohaterowie z "Różowych lat 70.". Czy to będzie klucz do sukcesu? Kurtwood Smith, czyli serialowy Red Forman, jest zachwycony nowym serialem i zdradza, na jakim etapie jest produkcja.

That '90s Show – na jakim etapie jest produkcja?

Kurtwood Smith podzielił się z serwisem ComicBook informacją, co nakłoniło go do udziału w kontynuacji "Różowych lat 70."

– Nie mogę ci wiele powiedzieć, ale mogę ci powiedzieć, że dużą rzeczą dla mnie było zagranie tej postaci ponownie i zagranie jej u boku Deborah Jo Rupp, grającej moją żonę Kitty. Te dwie rzeczy były wystarczające, by skusić mnie do wzięcia udziału w tym projekcie. Tak myślałem, a potem pojawił się trzeci powód – to, że Gregg... wyleciało mi jego nazwisko– że Gregg, który był scenarzystą oryginalnego serialu, jest scenarzystą tego. Nie tylko scenarzystą, przepraszam. On jest praktycznie jego twórcą. Na nazwisko ma Mettler.

That '90s Show Kurtwood Smith

"Różowe lata 70." (Fot. FOX)

Aktor dodał, że początek prac już za nimi, pierwsze odcinki były testowane na publiczności, a odzew był bardzo pozytywny. Ujawnił również, ile udało im się już nakręcić.

– Powiem tylko jeszcze jedną rzecz o "That '90s Show", czyli że mieliśmy już pewne testy. Skończyliśmy dwa odcinki i reakcja na nie była niesamowita. Więc myślę, że będziecie bardzo zadowoleni.

Oprócz Kurtwooda Smitha i Deborah Jo Ruppy do serialu mają powrócić także – przy czym w znacznie mniejszych rolach – Topher Grace (Eric), Laura Prepon (Donna), Wilmer Valderrama (Fez), Mila Kunis (Jackie) i Ashton Kutcher (Kelso). "That '90s Show" skoncentruje się na Lei Forman (Callie Haverda), nastoletniej córce Donny i Erica, która odwiedza dziadków i zaprzyjaźnia się z dzieciakami z okolicy. Serial na chwilę obecną nie ma daty premiery.

REKLAMA