"Pierwsze zabójstwo" – zwiastun serialu o wampirach. Zobaczcie zakazaną miłość wampirzycy i łowczyni

"Pierwsze zabójstwo" (Fot. Netflix)

Zakazana miłość to temat znany nie od dziś – ale co jeśli nowi Romeo i Julia to wampirzyca i łowczyni potworów? Zwiastun "Pierwszego zabójstwa" obiecuje odpowiedź na to pytanie.

"Pierwsze zabójstwo" to ośmioodcinkowy serial młodzieżowy, który powstał w oparciu o opowiadanie Victorii "V.E." Schwab. Produkcja trafi na Netfliksa 10 czerwca – pokazano już zdjęcia, a teraz możecie zobaczyć również zwiastun.

Pierwsze zabójstwo – zwiastun serialu o wampirach

"Nawet w dobre dni czuję, że nadal tu nie pasuję" – mówi Juliette (Sarah Catherine Hook, "Obecność 3: Na rozkaz diabła") w zwiastunie. W szkole średniej może być trudno się odnaleźć, a zwłaszcza gdy jest się wampirem Dziedziczką. Dziewczyna musi dokonać pierwszego zabójstwa, a jej wybór trafia na nową w mieście Calliope (Imani Lewis, "Za wcześnie). Okazuje się, że domniemana ofiara pochodzi ze sławnego rodu łowców potworów i nadszedł czas, by zabiła pierwszego potwora. Bohaterki szybko zaczyna łączyć zakazane uczucie, które odmieni ich los na zawsze.

W zwiastunie widzimy rozwój relacji Juliette i Calliope, pomimo wyraźnego zakazu ze strony obu rodzin. Wkrótce zwaśnione rody zaczynają przygotowania do ostatecznej walki – ale wydaje się, że bohaterki nie pozwolą się rozdzielić.

W serialu występują również Elizabeth Mitchell ("Lost", "Outer Banks"), Aubin Wise ("Hamilton), Gracie Dzienny ("Zoo"), Dominic Goodman ("Cały on"). Phillip Mullings Jr. ("Chad") oraz Jason R. Moore ("Punisher").

Autorka oryginalnego opowiadania Victoria Schwab jest jedną z twórczyń i scenarzystek u boku showrunnerki serialu – Felicii D. Henderson ("Punisher", "Plotkara"). Ponadto należy do grona producentów wykonawczych wraz z aktorką Emmą Roberts ("Scream Queens", "American Horror Story") i Karah Preiss ("Holler").

Pierwsze zabójstwo – premiera 10 czerwca na Netfliksie

REKLAMA