"Miłość i anarchia" – zwiastun i data premiery 2. sezonu. Sofie i Max w samym środku życiowego chaosu

"Miłość i anarchia" (Fot. Netflix)

Stęskniliście się za historią Sofie i Maksa? Nietypowi zakochani powracają w 2. sezonie "Miłości i anarchii", ponownie mierząc się z różnymi przeciwnościami losu – zobaczcie zwiastun.

"Miłość i anarchia" to szwedzki serial Netfliksa, który po niecałych dwóch latach powraca z 2. sezonem. Już 16 czerwca na platformie pojawi się osiem odcinków. Co czeka Maksa i Sofie?

Miłość i anarchia –  zwiastun 2. sezonu serialu

Sofie (Ida Engvoll) niedawno rozwiodła się z mężem i próbuje ułożyć życie na nowo u boku Maksa (Björn Mosten). Nieoczekiwanie życie kobiety ponownie wywraca się do góry nogami – nic nie idzie zgodnie z planem, a Sofie przeżywa kryzys, który ma wpływ na jej związek. Jednocześnie skromna firma wydawnicza Lund & Lagersted próbuje zmierzyć się z bardzo konwencjonalnym światem literackim, a jednocześnie poruszać się po nowych możliwościach, jakie oferuje współczesne społeczeństwo.

Nie trzeba długo czekać, by pojawiły się konflikty między tym, co dawne, a tym, co nowoczesne, między wielką sztuką a rzeczywistością finansową. Ale co jest dobre, a co złe, normalne, a co dziwne, a co prawdziwe - i czy w ogóle ma to jakieś znaczenie? W samym środku tego chaosu spotykamy naszych bohaterów, którzy walczą o nadanie sensu miłości, życiu i sobie samym – czytamy w opisie.

W 2. sezonie "Miłości i anarchii" powrócą też m.in. Gizem Erdogan jako Denise, Carla Sehn jako Caroline, Reine Brynolfsson jako Friedrich oraz Björn Kjellman jako Ronny.

Za scenariusz ponownie odpowiadają Lisa Langseth oraz Alex Haridi, zaś Emma Bucht zajęła się reżyserią – jest również producentką wykonawczą u boku Langseth.

Miłość i anarchia – premiera 2. sezonu 16 czerwca na Netfliksie

REKLAMA