Którą historię miłosną opowie 3. sezon "Bridgertonów"? Nicola Coughlan zdradza, że serial odejdzie od książek

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Nicola Coughlan wyjawiła, na której parze skoncentruje się 3. sezon "Bridgertonów", potwierdzając tym samym wcześniejsze sugestie twórców serialu, że nastąpi odejście od książek.

To, że serial "Bridgertonowie" może nie trzymać się kolejności z książek, sugerowali już wcześniej twórcy, mówiąc, że mogą nastąpić zmiany w tym względzie. I rzeczywiście tak będzie – Nicola Coughlan oficjalnie potwierdziła, że 3. sezon "Bridgertonów" skoncentruje się na jej bohaterce Penelope i Colinie (Luke Newton).

Bridgertonowie – 3. sezon o Penelope i Colinie

Aktorka podzieliła się tą informacją podczas wieczoru otwierającego panele ATAS na corocznym wydarzeniu Netfliksa FYSEE. Nie ukrywała, że z radością przekazuje tę wiadomość fanom (via Deadline).

– Podobnie jak Lady Whistledown, trzymałam to w sekrecie przez dłuższy czas i mogę wam wszystkim potwierdzić, że 3. sezon będzie historią miłosną Colina i Penelope. Trzymałam to w sekrecie od czasu, kiedy minęły dwa tygodnie od [premiery] 2. sezonu. To jest pierwszy raz, kiedy o tym mówię.

Czas i miejsce ogłoszenie tej informacji nie jest przypadkowe. Wydarzenie FYSEE Netfliksa zajmuje ogromną przestrzeń wystawową oraz konferencyjną, gdzie znajdują się wystawy interaktywne, kino czy organizowane są wieczory tematyczne. Wydarzenie odbywa się w Los Angeles w Raleigh Studios.

bridgertonowie colin penelope sezon 3

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

3. sezon "Bridgertonów" ominie więc trzecią część poświęconą Benedictowi i przeskoczy do czwartej książki pt. "Miłosne podchody". Fani Benedicta jednak nie mają się o co martwić, bo jak już w marcu, podczas rozmowy z ET, zapewnił były showrunner Chris Van Dusen i producentka Shonda Rhimes, twórcy mają zamiar opowiedzieć o każdym z rodzeństwa – oczywiście jeśli pozwoli na to Netflix.

– Jest ósemka rodzeństwa Bridgertonów i zamierzamy podążyć za romantyczną historią każdego z nich. Niekoniecznie idziemy po kolei, jednak na pewno zobaczymy każde z rodzeństwa i ich historie.

W 3. sezonie Chris Van Dusen nie będzie już showrunnerem serialu. Jego miejsce zajęła Jess Brownell, która do tej pory współtworzyła serial jako scenarzystka. W marcu, w RadioTimes.com twórca wyjaśnił swoją decyzję.

– "Bridgertonowie" zawsze będą mieć specjalne miejsce w moim sercu i myślę, że zrobiłem to, co miałem zrobić. Fakt, że ten serial stał się najpopularniejszym anglojęzycznym serialem Netfliksa w historii, jest czymś, z czego jestem niesamowicie dumny i z czego zawsze będę niesamowicie dumny. Ale koniec końców, wiesz, nadszedł czas, abym ruszył dalej i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości znów stworzę taką magię.

Bridgertonowie – serial dostępny na Netfliksie

REKLAMA