Sam Heughan ostrzega Jamesa Nesbitta w zwiastunie "Suspect". To brytyjski thriller na duńskim formacie

"Suspect" (Fot. Channel 4)

Od przystojnego i dzikiego Szkota w "Outlanderze" do niebezpiecznego boksera. Sam Heughan zagra w thrillerze stacji Channel 4, opartym na duńskim formacie – zobaczcie zwiastun.

6. sezon "Outlandera" dobiegł końca, ale dla stęsknionych za oglądaniem Sama Heughana na ekranie mamy dobrą wiadomość. Aktor wystąpił w nowym serialu od Channel 4. Kogo zagra w serialu "Suspect"?

Suspect – zwiastun serialu z Samem Heughanem

Składający się z ośmiu odcinków "Suspect" jest oparty na duńskim formacie "Forhøret". James Nesbitt ("Bloodlands") zagra Danny'ego Fratera, detektywa weterana, który pojawia się w kostnicy w celu przeprowadzenia rutynowej identyfikacji i odkrywa ciało swojej córki Christiny (Imogen King, "Klika"), z którą od dawna nie miał kontaktu. Bohater wyrusza na poszukiwanie prawdy, by prześledzić jej ostatnie dni i zidentyfikować osiem osób podejrzanych o związek z jej śmiercią.

Sam Heughan zagra bohatera o imieniu Ryan, ojca chrzestnego zmarłej Christiny. Na temat postaci niewiele wiadomo, ale w zwiastunie konfrontuje się on z Dannym mówiąc, by nie wciskał nosa w nie swoje sprawy, a na zdjęciach (do obejrzenia tutaj) widać go na ringu.

W serialu grają także m.in. Richard E. Grant ("Loki"), Joely Richardson ("Sandman"), Anne-Marie Duff ("Sufrażystka") oraz Ben Miller ("Bridgertonowie"). Reżyserem serialu jest Dreis Vos ("Bad Trip"). Na ten moment nie podano daty premiery, nie wiadomo również, czy serial będzie szybko dostępny w Polsce.

Suspect – premiera w tym roku w UK

REKLAMA