"The Old Man" – zobaczcie zwiastun serialu FX. Jeff Bridges jako były agent CIA, którego dogania przeszłość

The Old Man (Fot. FX)

Pojawił się pierwszy zwiastun "The Old Man" z Jeffem Bridgesem w roli głównej. Widzimy w nim, jak były agent CIA musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich danych czynów.

Serial "The Old Man" to nowy serial z nowy serial FX z Jeffem Bridgesem w roli głównej, którego premierę zaplanowano na 16 czerwca. Jego fabułą jest oparta na książce Thomasa Perry'ego. Serial opowiada o byłym agencie CIA, Danie Chasie (Jeff Bridges), o którego upomina się przeszłość.

The Old Man – zwiastun serialu z Jeffem Bridgesem

W zwiastunie widzimy, jak spokojnie życie Dana i jego dwóch psów zostaje brutalnie przerwane przez wyszkolonego płatnego zabójcę, który dostał zlecenie zamordowania byłego szpiega CIA. Dan nie ma wyjścia i ucieka ze swojego bezpiecznego domu do Maroka, by następnie zmierzyć się z ludźmi, którzy wyciągają na wierzch jego dawne życie.

Serial zapowiada mocną akcję, a rozmowa telefoniczna, jaką widzimy, od razu nasuwa skojarzenia z filmem "Uprowadzona" i kultową przemową Liama Neesona. W zwiastunie słyszymy, jak Dan mówi do telefonu: "Każdego, kogo do mnie wyślesz, odeślę w worku. Każdego, którego wyślesz do moich dzieci, odeślę w kawałkach".

W obsadzie serialu są też m.in. John Lithgow ("The Crown") jako zastępca dyrektora FBI Harold Harper, Alia Shawkat ("Obóz na wyspie") jako protegowana Harolda, Angela Adams, E.J. Bonilla ("Długa droga do domu") jako agent specjalny CIA Raymond Waters, Gbenga Akinnagbe ("Czarna lista") jako Julian Carson i Amy Brenneman ("Lśniące dziewczyny ") jako Zoe McDonald, która wynajmuje pokój Danowi, wplątując się tym samym w niebezpieczną historię.

Twórcami są Jonathan E. Steinberg i Robert Levine, którzy odpowiadali m.in. za "Black Sails".

The Old Man – premiera 16 czerwca na FX w USA

REKLAMA