Pierwsze zdjęcie z planu 2. sezonu "Pozłacanego wieku". Zakochani Russellowie i gwiazdy Broadwayu w obsadzie

"Pozłacany wiek" (Fot. HBO)

Prace nad 2. sezonem "Pozłacanego wieku" już trwają, a HBO udostępniło pierwsze zdjęcie zza kulis. Twórca serialu, Julian Fellowes, skomentował także dołączenie nowych osób do obsady.

"Pozłacany wiek" dostał niedawno zamówienie na 2. sezon, a ekipa już pracuje nad kolejnymi odcinkami serialu. HBO podzieliło się zdjęciem zza kulis. Równocześnie pochwalono się, że do obsady dołączyły nowe osoby.

Pozłacany wiek – zobaczcie zdjęcie zza kulis

Na pierwszym zdjęciu widzimy George'a (Morgan Spector) i Berthę Russell (Carrie Coon), którzy wyglądają na wyjątkowo szczęśliwych i zakochanych.

Niedawno ogłoszono, że obsada serialu powiększa się o nowe osoby, przede wszystkim gwiazdy Broadwayu, które mają grać drugoplanowe role – Laura Benanti zagra owdowiałą dziedziczkę, nie zabraknie też nowych twarzy wśród serialowej służby. Twórca serialu, Julian Fellowes, powiedział ET, że ich zatrudnienie to zasługa reżysera, Michaela Englera. Zaznaczył także, że aktorzy teatralni mocno ucierpieli podczas pandemii, kiedy wszystko na Broadwayu było zamknięte.

– On bardzo dobrze zna tę społeczność. [Ta] społeczność potrzebuje naszego wsparcia tak bardzo, jak to tylko możliwe. Ogromnie zyskaliśmy [na ich zatrudnieniu], a oni byli w stanie wykreować wielowarstwowe postacie z tej drugoplanowej obsady.

W tym samym wywiadzie, aktorka Christine Baranski (grająca Agnes Van Rhijn) podkreśliła, że do obsady dołączyli aktorzy naprawdę wysokiego kalibru.

– Do serialu dołączyli nominowani i nagrodzeni [statuetkami Tony]. Nowy Jork to po prostu skarbnica talentów.

Ale aktorzy nie tylko dołączyli do serialu. Thomas Cocquerel, czyli serialowy prawnik Tom Raikes, nie wróci w 2. sezonie "Pozłacanego wieku", co każe zadać pytanie o dalsze perypetie miłosne Marian Brook (Louisa Jacobson).

Pozłacany wiek dostępny jest na HBO Max

REKLAMA