8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" (Fot. Showtime)

"Homeland" (Fot. Showtime)

"Go On" nadal ze świetną oglądalnością, "The New Normal" nadal spada. Laureat Oscara w 2. sezonie "Homeland". CW robi współczesną "Alicję w Krainie Czarów". Twórca "House'a" sprzedał pilota serialu prawniczego. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. F. Murray Abraham w "Homeland". EW donosi, że w 2. sezonie "Homeland" pojawi się laureat Oscara F. Murray Abraham ("Amadeusz"). Jego postać, Dar Adul, będzie świetnym agentem, który pracował dla CIA na całym świecie. Serial wraca 30 września.

2. "Go On" wciąż ze świetną oglądalnością. 9,3 mln widzów (współczynnik 3,3) zobaczyło 3. odcinek "Go On". Oznacza to, że serial Matthew Perry'ego wciąż trzyma się mocno - co zapewne po części jest zasługą emitowanego przed nim "The Voice" (13,3 mln, współczynnik 4,4). Spadek o 12% zaliczyło "The New Normal" - 3 odcinek obejrzało 6,2 mln Amerykanów (współczynnik 2,2).

3. CW robi nową "Alicję w Krainie Czarów". Stacja CW zamawia pilota "Alicji w Krainie Czarów", w którym Alicja będzie współczesną panią detektyw z Los Angeles. Pewnego dnia odkrywa, że pod powierzchnią miasta znajduje się tajemniczy, pełen magii świat. Jeśli kojarzy Wam się z "Beauty and the Beast" tej samej stacji, to dobrze Wam się kojarzy. Serial ma nosić tytuł "Wunderland". Jego twórcą będzie Chad Hodge ("The Playboy Club").

4. Twórca "House'a" sprzedał dramat prawniczy. Stacja ABC kupiła pilota dramatu prawniczego Davida Shore'a (który z zawodu jest prawnikiem). Serial opowiadać będzie o byłym gliniarzu, który teraz jest czarującym i przebiegłym tanim prawnikiem. Będzie się on zajmował zarówno sprawami prawnymi, jak i problemami osobistymi, związanymi m.in. z byłą żoną. David Shore będzie producentem wykonawczym serialu, napisze też scenariusz pilota.

5. Nowe zdjęcia z planu "90210". Znajdziecie je tutaj. Serial wraca 8 października z 5. sezonem.

6. Lindsay Lohan na plakacie "Liz & Dick". W listopadzie Lifetime pokaże film "Liz & Dick" o Elizabeth Taylor i jej wielkiej miłości, Richardzie Burtonie. Lindsay Lohan w roli ikony Hollywood prezentuje się całkiem nieźle.

7. Chcecie poznać tytuł tegorocznego finału "Dextera"? Jeśli chcecie, zajrzyjcie tutaj. Tytuł jest naprawdę fantastyczny.

8. "Anger Management" w Comedy Central. 21 października o godz. 22:00 ruszy na antenie Comedy Central "Jeden gniewny Charlie" (czyli "Anger Management"). Z kolei 8 października o godz. 16:00 widzowie tej stacji zobaczą pierwszy odcinek serialu "Facet też kobieta", czyli - uwaga, to nie żart! - skasowanego po dwóch odcinkach w USA "Work It". Comedy Central zamierza go emitować o godz. 16:00 od poniedziałku do piątku.