Netflix udostępnił za darmo odcinek z 3. serii "Miłości, śmierci i robotów". Zobaczcie powrót trzech robotów

"Miłość, śmierć i roboty" (Fot. Netflix)

"Miłość, śmierć i roboty" jutro wróci na Netfliksa z 3. sezonem. Platforma zrobiła jednak niespodziankę fanom i już dziś można obejrzeć jeden z odcinków – jest on dostępny dla każdego!

"Miłość, śmierć i roboty" powraca 20 maja na Netfliksa z 3. sezonem. Ale jeżeli nie możecie się doczekać, to Netflix zrobił małą niespodziankę, udostępniając na swoim kanale YouTube pierwszy odcinek nadchodzącego sezonu. A zobaczycie w nim znanych już bohaterów.

Miłość, śmierć i roboty – zobaczcie pierwszy odcinek

Udostępniony odcinek pt. "3 Robots: Exit Strategies" opowiada o znanych z 1. sezonu trzech małych robotach, które przemierzają postapokaliptyczny świat ludzi, starając się zrozumieć ich zwyczaje. Podobnie jak poprzednio, roboty są urocze, dialogi pełne humoru, nie zabrakło także komentarza społecznego oraz dotyczącego środowiska naturalnego, co sugeruje, że serial nie będzie uciekał także od ważniejszych tematów.

Podobnie jak poprzedni odcinek pt. "Trzy roboty", ten także został napisany przez Johna Scalziego, autora książek "Wojna starego człowieka" i "Lock in". Odcinek wyreżyserował Patrick Osborne, a za produkcję odpowiada Blow Studio.

W nadchodzących odcinkach sezonu trzeciego zobaczymy dziewięć – licząc z odcinkiem o robotach – historii od różnych twórców, wśród których znajdują się Tim Miller, David Fincher, Alberto Mielgo, Patrick Osborne i Jennifer Yuh Nelson. Co ciekawe, David Fincher zalicza tutaj swój reżyserski debiut w nowym gatunku, ponieważ osobiście wyreżyserował jedną z animacji – "Bad Travelling".

Miłość, śmierć i roboty – premiera 20 maja na Netfliksie

REKLAMA