Co czeka Janine w 5. sezonie "Opowieści podręcznej"? Madeline Brewer komentuje przyszłość bohaterki

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

5. sezon "Opowieści podręcznej" jest zapowiadany jako najbardziej szalony. Madeline Brewer zapowiada, że jej bohaterka, Janine, zapewne wykorzysta kolejne ze swoich dziewięciu żyć. Co ją czeka?

W 4. sezonie "Opowieści podręcznej" po Janine (Madeline Brewer) ginie ślad, gdy zostaje rozdzielona z June (Elisabeth Moss). Początkowo serial nie daje odpowiedzi, czy udało się jej przetrwać bombardowanie Chicago, a potem okazało się, że przeżyła, ale została znów schwytana i raz jeszcze trafiła do Gileadu. W rozmowie z Entertainment Weekly Madeline Brewer – którą tak przy okazji zobaczymy w najbliższym odcinku "Lśniących dziewczyn" – zdradza, co czeka jej bohaterkę.

Opowieść podręcznej sezon 5 – co dalej z Janine?

Elisabeth Moss zapowiedziała, że 5. sezon "Opowieści podręcznej" będzie szalony. Jej słowa potwierdza Madeline Brewer, która zdradziła, że jej bohaterkę Janine czekają szalone rzeczy i niczym kot, korzysta z "dziewięciu żyć".

– Jak zwykle, Janine jest kotem z dziewięcioma życiami. I jeżeli oglądaliście serial, wiecie, że ona zużyła już część z nich. I mogę powiedzieć, że ten sezon nie jest od tego wyjątkiem. Zobaczymy stronę Janine, jakiej wcześniej nie widzieliśmy.

Opowieść podręcznej co stanie się z Janine

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Aktorka została także poproszone o opisanie 5. sezonu jednym słowem.

– Mam w głowie słowo "szalony". Jest szalony. Jest trochę szalony. Naprawdę nie wiem, jak to opisać... To znaczy, jesteśmy tak bardzo poza Gileadem. I wszyscy doświadczają rzeczy, których wcześniej nie doświadczyli. Wszyscy przechodzą przez czas przemiany. Wiecie, wszyscy przeżywają swój powrót Saturna, prawda? W tym momencie wszystkie te postacie [to przeżywają], ich Saturn powraca.

Madeline Brewer nawiązuje do astrologii, w której powrotem Saturna określa się moment jego ułożenia na orbicie, dokładnie w ten sam sposób, w jaki bym w momencie narodzin danej osoby. Jest to wyjątkowe wydarzenie, że względu na dużą orbitę planety, przez co pokonuje ją ona przez długi czas.

Ale 5. sezon będzie wyzwaniem nie tylko dla Janine. Elisabeth Moss zdradziła, że także Serena Joy pokaże się od wcześniej niewidzianej strony.

Opowieść podręcznej jest dostępna na HBO Max

REKLAMA