Zakończono prace na planie 2. sezonu "Koła czasu". Zobaczcie krótkie wideo zza kulis produkcji Amazona

"Koło czasu" (Fot. Amazon Prime Video)

Zakończono prace na planie 2. sezonu "Koła czasu". A tej okazji udostępniono wideo zza kulis produkcji, w którym widzimy pracę ekipy i krótciutkie fragmenty nadchodzących odcinków.

Prace na planie 2. sezonu serialu "Koło czasu" na podstawie książek autorstwa Roberta Jordana właśnie się zakończyły. Oznacza to, że serial przechodzi do fazy postprodukcji i jeżeli wszystko pójdzie sprawnie, 2. sezonu możemy się spodziewać pod koniec 2022 roku lub na początku 2023.

Koło czasu sezon 2 – zobaczcie wideo zza kulis

Z tej okazji Amazon udostępnił krótki materiał zza kulis, pokazujący pracę ekipy filmowej w Pradze i okolicach. Wideo pokazuje, jak ekipa tworzy scenografię, kostiumy czy kręci sceny w niezwykle widowiskowych miejscach.

W serialu ponownie wystąpią: Rosamund Pike (Moiraine Damodred), Daniel Henney (Lan Mandragoran), Madeleine Madden (Egwene Al'Vere), Zoe Robins (Nynaeve al'Meara), Josha Stradowski (Randa al'Thora), Marcus Rutherford (Perrin Aybara) i Barney Harris (Mat Cauthon).

W 2. sezonie do obsady dołączyła Ayoola Smart ("Obsesja Eve") jako Aviendha. To zaprzysiężona włóczni kobieta i zarazem Mądra pochodząca z Tardaad Aiel ze szczepu Dziewięciu Dolin, a także jedna z kochanek Randa al'Thora. Bohaterka w w książkach pojawiła się dopiero w trzecim tomie, zatytułowanym "Smok odrodzony".

Showrunnerem serialowego "Koła czasu" jest Rafe Judkins.

Koło czasu dostępne na Amazon Prime Video

REKLAMA