"The Umbrella Academy" – jest zwiastun 3. sezonu. Rodzeństwo Hargreevesów walczy z Akademią Sparrow

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Netflix pokazał pełny zwiastun 3. sezonu "The Umbrella Academy", w którym tytułowi bohaterowie spotykają inne wersje siebie. Zobaczcie, co z tego wyniknie i czy znów uda się uratować świat.

22 czerwca na platformie Netflix premierę będzie mieć 3. sezon "The Umbrella Academy", w którym znajdziemy się w świecie, gdzie Ben (Justin H. Min) będzie żywy, a pozostali bohaterowie zyskają swoje odpowiedniki.

The Umbrella Academy sezon 3 – zwiastun serialu

W pełnym zwiastunie widzimy spotkanie obu ekip i pojawia się pytanie, co zrobić, kiedy spotka się "drugiego siebie" – zabić go? Przespać się z nim? Okazuje się, że jedno i drugie byłoby niewskazane. Są też tańce, kopniaki, testowanie swoich mocy oraz pewien interesujący spoiler na końcu (dzięki, Klaus!). Zobaczcie, kto wróci do serialu i jak będzie wyglądać wojna Hargreevesów z The Sparrow Academy.

Zgodnie z oficjalnym opisem, w 3. sezonie "The Umbrella Academy" po powstrzymaniu zagłady w 1963 roku bohaterowie wracają do domu i okazuje się, że nic nie jest takie, jak było. Ich miejsce zajęła The Sparrow Academy – na dzień dobry dochodzi do brutalnego starcia pomiędzy naszymi znajomymi, a nowymi bohaterami, którzy są inteligentni, stylowi i ciepli niczym góry lodowe.

Szybko jednak się okazuje, że to starcie to najmniejszy problem dla obu stron. Bohaterom przyjdzie zmierzyć się z wyzwaniami, stratami i niespodziankami, a także pewnym destrukcyjnym bytem siejącym spustoszenie w całym wszechświecie (aka czymś, co sami mogli spowodować) – najpierw tylko muszą przekonać nową i być może lepszą rodzinę taty, aby pomogła im naprawić to, co zepsuło ich przybycie. Czy znajdą drogę z powrotem do swojego życia sprzed apokalipsy? Czy może ten nowy świat okaże się czymś więcej niż tylko czkawką w osi czasu?

W nowych odcinkach powrócą Diego (David Castañeda), Allison (Emmy Raver-Lampman), Klaus (Robert Sheehan) i Numer Pięć (Aiden Gallagher), a Elliot Page zagra postać Viktora. W członków The Sparrow Academy wcielą się Justin Cornwell ("I Am the Night"), Britne Oldford, Jake Epstein ("Designated Survivor"), Genesis Rodriguez ("The Fugitive"), Cazzie David zagra Jayme, a oprócz nich pojawi się Kostka zasiewająca egzystencjalny lęk aka Christopher (numer 7).

The Umbrella Academy – premiera 3. sezonu 22 czerwca na Netfliksie

REKLAMA