Serial "Ty" miał wpływ na "Stewardesę". Poznajcie zaskakującą inspirację i zobaczcie trailer finału 2. serii

"Stewardesa" (Fot. HBO Max)

Na 2. sezon "Stewardesy" wpływ miał netfliksowy serial "Ty". Gwiazda serialu, Griffin Matthews, powiedział, jak ta inspiracja pomogła mu ponownie wcielić się w Shane'a.

2. sezon serialu "Stewardesa" wyznaczył Cassie (Kaley Cuoco) zupełnie nowy kierunek. Okazuje się jednak, że nie tylko Kaley Cuoco musiała mierzyć się z nowymi wyzwaniami aktorskimi. Także grający agenta CIA, Shane'a, Griffin Matthews miał problem z niektórymi scenami.

Serial Ty miał wpływ na 2. sezon Stewardesy

Griffin Matthews przyznał, że w 2. sezonie problematyczne okazały się dla niego sceny, w których bohater dużo musi działać przez telefon. Rozwiązanie znalazł dzięki serialowi "Ty" Netfliksa, o czym opowiedział w E! News.

– Jedna z naszych reżyserek, Silver Tree, jest producentką "Ty". Było tak wiele telefonów w serialu "Ty" w tym sezonie, że zapytałem: "Jak to robicie?", a ona odpowiedziała, że czasami siada tuż pod kamerą i po prostu mówi. To jest szalona rzecz do zrobienia, bo one wyglądają na bardzo łatwe, jeżeli są zrobione dobrze.

Stewardesa 2 sezon Ty inspiracje

"Stewardesa" (Fot. HBO Max)

Aktor przyznał, że wykorzystał doświadczenie Silver Tree z pracy z Pennem Badgleyem w serialu Netfliksa i wpłynął on na jego decyzje aktorskie w "Stewardesie". Przyznał także, że korzystał z pomocy technologii, która pomogła mu zagrać rozmowę telefoniczną.

– W moim uchu było małe radio, w którym słyszałem nagranie Kaley czy innej postaci.

W 2. sezonie Cassie mierzy się z wieloma wersjami samej siebie, pracy agentki CIA i prawdą o swoim uzależnieniu. Jak mówiła Kaley Cuoco, ten sezon bardzo dużo opowiada o samoakceptacji i wybaczaniu. A do tego nie brakuje szalonej fabuły szpiegowskiej, obejmującej kilka krajów. Poniżej zwiastun 8. odcinka pt. "Backwards and Forwards" – który będzie już finałem 2. sezonu.

Stewardesa – nowe odcinki w piątki na HBO Max

REKLAMA