9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fringe" (Fot. FOX)

"Fringe" (Fot. FOX)

Stephen Colbert w "Biurze". Ciekawy romans w "The Big Bang Theory". Nowy plakat na 5. sezon "Fringe". James Gandolfini ma nowy serial. A oprócz tego "Whitney", "1600 Penn", "Royal Pains". Uwaga, możliwe spoilery!

1. Stephen Colbert w "The Office". W 9. sezonie "The Office" pojawi się Stephen Colbert. Zagra często wspominaną postać, której nigdy do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć - Broccoli Roba. Zobaczymy go w odcinku z 25 października.

2. Ciekawy romans w "The Big Bang Theory". TVLine donosi, że znany z "Buffy" Ken Lerner wystąpi w 6. sezonie "The Big Bang Theory". Zagra doktora Schneidera, dentystę, który będzie też przyjacielem matki Howarda. I choć pani Wolowitz nigdy nie mieliśmy okazji zobaczyć, zobaczymy ich romans. Lerner pojawi się w odcinku z 18 października.

3. Missi Pyle agentką Secret Service w "1600 Penn". Missi Pyle ("Artysta") zagra agentkę Sarah Harlan w nowej komedii NBC, "1600 Penn". Serial zadebiutuje w midseason, a Pyle na razie ma pojawić się w jednym odcinku.

4. Nowy plakat "Fringe". FOX pokazał plakat promujący ostatni już sezon "Fringe", którego akcja rozgrywać się będzie głównie w 2036 roku. Serial wraca 28 września.

5. James Gandolfini znów w telewizji. Stacja HBO zamówiła pilota serialu "Criminal Justice", którego twórcami są Steven Zaillian ("Moneyball", "Lista Schindlera") i Richard Price" ("Kolor pieniędzy"). Serial oparty będzie na produkcji BBC i opowiadać będzie o ludziach oskarżonych o morderstwo. Znany z "Rodziny Soprano" Gandolfini zagra Jacka Stone'a, prawnika, który będzie reprezentował taksówkarza pakistańskiego pochodzenia, oskarżonego o zabicie dziewczyny. To właśnie na tym morderstwie skupi się akcja 1. serii. Jeśli będą kolejne sezony, zobaczymy w nich kolejne sprawy.

6. W grudniu odcinek specjalny "Royal Pains" USA Network pokaże w grudniu 2-godzinny film, opowiadający o ślubie Evana (Paulo Costanzo) i Paige (Brooke D'Orsay). Tutaj zobaczycie promo "The Royal Wedding".

7. Aktor znany z "Breaking Bad" w "Whitney". EW donosi, że Dean Norris, czyli Hank z "Breaking Bad", dostał gościnną rolę w "Whitney". Zagra ojca faceta głównej bohaterki (Chris D’Elia). "Whitney" wraca z 2. sezonem 19 października.

8. "Paragraf Kate" w Universal Channel. Od 20 września w czwartki o 22:00 w Universal Channel będziecie mogli oglądać 2. sezon serialu "Paragraf Kate". Jego bohaterką jest Kate Reed (Sarah Sashi), najpiękniejsza mediatorka, jaką widzieliście.

9. Drugi sezon "Pamiętników wampirów" na DVD. Już od 21 września możecie kupić 2. sezon "Pamiętników wampirów", wydany przez Galapagos.

REKLAMA