"Pam & Tommy" – kulisy imponujących charakteryzacji. Zobaczcie przemianę Lily James i Sebastiana Stana

"Pam & Tommy" (Fot. Hulu)

"Pam & Tommy" zaskoczył niesamowitą transformacją aktorów, którzy na ekranie byli nie do poznania. Hulu podzieliło się krótkim filmem przybliżającym ten proces zza kulis.

W związku z nagrodami Emmy Hulu nadal mocno promuje serial "Pam & Tommy". Do wielu wywiadów, udzielanych przez Lily James (Pamela Anderson) i Sebastiana Stana (Tommy Lee), dodano krótki filmik, który pokazuje, jak czasochłonna i żmudna była codzienna charakteryzacja aktorów.

Pam & Tommy – kulisy charakteryzacji aktorów

Widzimy na nim nie tylko odtwórców głównych ról, ale może przede wszystkim, przedstawiane są nam osoby, które odpowiadają za cały ten proces. Jest to bardzo ładny ukłon w stronę charakteryzatorów, bez których "Pam & Tommy" nie mogłoby zaistnieć.

Jednym z nich jest David Williams, kierownik działu charakteryzacji, który wymienia, ile rzeczy musiano przygotować dla samej Lily James: od sztucznych piersi, przez czoło, aż po zęby. Jej przemiana w Pamelę Anderson trwała od trzech do czterech godzin codziennie. Aktorka już wcześniej opowiadała o swojej imponującej charakteryzacji. Z kolei Sebastian Stan wymagał odświeżenia wszystkich 35 tatuaży co około trzy dni.

Nie zapomniano także o przemianie Setha Rogena (Rand). Projektantka kostiumów Kameron Lennox powiedziała, że zamysł na jego postać był taki, by wyglądał jak ktoś, kto kupuje dużo ubrań, ale zupełnie nie zwraca uwagi na to, jak je nosi. Seth Rogen przyznał w filmie, że miał w życiu wiele peruk, ale tę lubi najbardziej.

Sama Pamela Anderson nie jest fanką serialu i Lily James nie udało się z nią skontaktować. W przeciwieństwie do Tommy'ego Lee, który odpowiedział pozytywnie na spotkanie się z Sebastianem Stanem, gdy ten przygotowywał się do roli. Wiadomo, że Pamela Anderson postanowiła we współpracy z Netfliksem stworzyć dokument, opowiadający historię jej życia.

Pam & Tommy będzie w Polsce dostępny na Disney+

REKLAMA