Obsada i twórcy "This is Us" żegnają się z serialem. "To była podróż życia" – pisze showrunner Dan Fogelman

"This Is Us" (Fot. NBC)

Sześć sezonów, mnóstwo wzruszeń, śmiechu, ale i dramatów  – "This is Us" dobiegło wczoraj końca. Zobaczcie, jak obsada i showrunner żegnają się z serialem w pełnych emocji wpisach.

W USA wyemitowano wczoraj ostatni odcinek "This Is Us", zatytułowany "Us". W sieci pojawiły się wzruszające podziękowania zarówno ze strony showrunnera Dana Fogelmana, jak i obsady.

This is Us – za nami finał. Ekipa żegna się z serialem

Dan Fogelman tuż przed emisją finału zamieścił obszerne podziękowania dla wszystkich fanów "This is Us" na Twitterze. Twórca nie ukrywa, że pożegnanie jest słodko-gorzkie, ale jest wdzięczny za to, że "ich serial" stał się "czyimś serialem".

– Koniec serialu "This Is Us" był słodko-gorzkim, ale pięknym marszem dla tych z nas, którzy nad nim pracowali. Mieliśmy tak wiele okazji, by stukać się kieliszkami, wręczać prezenty i mówić sentymentalne rzeczy innym sentymentalnym ludziom w sentymentalnym momencie.

Fogelman wyraził także nadzieję, że finał usatysfakcjonuje widzów i sprawi, że nie zabraknie emocji oraz wzruszeń:

– Mam nadzieję, że dzisiejszy wieczór was usatysfakcjonuje i sprawi, że będziecie myśleć, czuć, a nawet się uśmiechać. Mam nadzieję, że sprawi, że poczujecie się tak pełni, jak my czuliśmy się przez te wszystkie lata dzięki waszej reakcji na ten serial. Dziękuję, że wybraliście się z nami w podróż tym pociągiem. To była podróż życia.

Nie zabrakło także podziękowań ze strony obsady serialu. Mandy Moore w ramach pożegnania podzieliła się cytatem swojej bohaterki, Rebekki, dodała również serię zdjęć z kręcenia serialu.

– W momencie gdy zamykamy ostatni rozdział, pozwólcie, że zostawię was z następującymi słowami. Podejmujcie ryzyko. Wykonujcie wielkie ruchy, nawet jeśli są to małe ruchy. Idźcie naprzód w życiu w każdym kierunku, który was porusza. Proszę was, byście byli nieustraszeni" - Rebecca Pearson.

Kolegom z obsady podziękował Sterling K. Brown, który we wpisie wymienił Chrissy Metz oraz Justina Hartleya i podkreślił, że jego serialowe rodzeństwo zawsze może na niego liczyć.

– Za mojego brata i siostrę, Justina Hartleya i Chrissy Metz. Kocham was tak cholernie mocno! To była absolutna przyjemność być waszym bratem! Niech wszyscy robią wspaniałe rzeczy, a jeśli będziecie czegoś potrzebować, jestem tutaj! Na razie!

Z serialem pożegnał się także Justin Hartley, dodając zdjęcie z serialowym rodzeństwem.

– Będę codziennie tęsknić za tymi twarzami – napisał.

Pięć sezonów This Is Us obejrzycie na Prime Video

REKLAMA