Fani dostali potwierdzenie, że Will Byers jest gejem? Gwiazdy "Stranger Things" odniosły się do teorii fanów

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Na TikToku znalazło się potwierdzenie jednej z teorii o orientacji seksualnej Willa, jaka pojawiła się po pełnym zwiastunie serialu. Gwiazdy "Stranger Things" zareagowały także na inne teorie.

Po premierze zwiastuna 4. sezonu "Stranger Things" wielu fanów ponownie zaczęło spekulować, czy Will Byers, grany przez Noaha Schnappa, jest queerową postacią. TikTok wrzucony przez jednego z fanów zdaje się potwierdzać te przypuszczenia tuż przed premierą.

Stranger Things sezon 4 – Will Byers jest gejem?

W krótkim filmie, ukazującym fragment wywiadu z Noahem Schnappem i Davidem Harbourem, słyszymy, jak serialowy Hopper komentuje życie miłosne Willa.

– Will nie jest zainteresowany Nastką [Millie Bobby Brown]. On jest zainteresowany kimś innym z grupy.

Na co Noah Schnapp dodał:

– Tak, zobaczycie. Zobaczycie wkrótce... kim się zainteresował.

@ashfoxfanclub WE WON #byler #strangerthings4 #byleredit #willbyers #mikewheeler ♬ Love You So - The King Khan & BBQ Show

Co ciekawe, aktor nie tylko zauważył wrzuconego przez fana TikToka, ale także go polubił, co od razu zostało zauważone. Fani natychmiast zaczęli się zastanawiać, co to może oznaczać. Jeden z nich skomentował: "To musi oznaczać, że to kanon czy coś prawdziwego" Fani zakładają, że Will jest zakochany w swoim najlepszym przyjacielu, Mike'u Wheelerze (Finn Wolfhard) – czy to się potwierdzi w 4. sezonie?

Stranger Things – aktorzy komentują teorie fanów

Skoro przy teoriach fanowskich jesteśmy, to Joe Keery (Steve), Natalia Dyer (Nancy), Maya Hawke (Robin) i Joseph Quinn (Eddie) zostali zaproszeni przez Vanity Fair do omówienia niektórych z nich.

Jedną z nich było założenie, że wszystkie wydarzenia z serialu nie dzieją się naprawdę, tylko mają miejsce w grze Dungeons & Dragons – dzieciaki są już prawie dorosłe i fantazjują o swoich dziecięcych koszmarach. Joe Keery był zachwycony: "Kocham tę teorię".

Inna z kolei sugerowała, że Jedenastka stanie się finalnie złoczyńcą w tej historii. Nowy w obsadzie Joseph Quinn przyznał, że to bardzo prawdopodobna teoria, z czym zgodziła się Maya Hawke, mówiąc, że pokazywane wspomnienia z masakry mogą coś takiego sugerować.

Pojawiła się także sugestia, że Robin ma być rosyjskim szpiegiem. Wcielająca się w nią aktorka, Maya Hawke, była zachwycona tym pomysłem.

– Kocham to. Uczę się rosyjskiego niepokojąco szybko, zgaduję, że to możliwy fakt. Pojawiłam się znikąd, nigdy nie byłam drugoplanową aktorką we wcześniejszych sezonach, w szkole. Podoba mi się ten pomysł.

4. sezon "Stranger Things" składa się z dwóch części – pierwsza, licząca aż siedem odcinków, będzie mieć premierę już jutro, 27 maja, a druga 1 lipca. Zamówiono również ostatni, 5. sezon serialu.

4. sezon Stranger Things od 27 maja na Netfliksie

REKLAMA