Fani mają nadzieję na powrót Klausa w finale serialu "Legacies". Joseph Morgan komentuje plotki i spekulacje

"The Originals" (Fot. CW)

Klaus to bez wątpienia jeden z ulubionych bohaterów uniwersum "Pamiętników wampirów". Czy bohater ma szansę pojawić się w finale "Legacies"? Joseph Morgan odniósł się do plotek.

W tym miesiącu stacja The CW ogłosiła kasację kilkunastu seriali – w tym "Legacies", spin-offu "Pamiętników wampirów" i "The Originals". Finałowy odcinek produkcji zobaczymy 16 czerwca, a w sieci nie brakuje próśb o powrót Klausa. Co na to Joseph Morgan?

The Legacies – Klaus pojawi się w finale serialu?

Z jednej strony nadzieje fanów są uzasadnione – w końcu główna bohaterka serialu, Hope (Danielle Rose Russell) jest jego córką. Z drugiej strony, Klaus umarł w finale "The Originals" i nic nie wskazuje na to, by mógłby w jakiś sposób ożyć. Joseph Morgan odniósł się do tematu na Twitterze.

– Przede wszystkim od lat nie widziałem nikogo z obsady, z uniwersum "Pamiętników wampirów", a przynajmniej nie osobiście, zapewniam was. Wszystkie te spekulacje doprowadzą was do szaleństwa. Odpuśćcie sobie te bzdurne teorie o ukrytych kodach. Wszyscy wiedzą, że Klaus Mikaelson nie żyje.

Mamy zaprzeczenie i na tym koniec sprawy? No właśnie nie. Jak zauważył serwis TVLine, po angielsku pierwsze litery każdego ze zdań w tweecie Morgana układają się w słowo "finał", zaś fani szybko spostrzegli, że w poniższym nagraniu aktor na końcu mrugnął, co uważają za znak, że wbrew temu, co mówi, Klaus pojawi się w finale. Dodatkowo – pierwsze litery każdego ze zdań także tworzą słowo, tym razem "Legacies".

Na pewno o finale "Legacies" wiadomo jedno: fani serialu nie muszą obawiać pełnego chaosu zakończenia lub braku wyjaśnień. Dyrektor The CW Mark Pedowitz w rozmowie z TV Guide obiecał porządne domknięcie historii:

– Z rozmowy z Julie [Plec – twórczyni serialu] wiem, że to jest jak najbardziej godny finał.

W podobnym tonie wypowiadała się sama Julie Plec, która obiecała fanom kilka niespodzianek. Czy jedną z nich będzie właśnie powrót Klausa? Na odpowiedź musimy poczekać do 16 czerwca.

Serial Legacies jest dostępny na HBO Max

REKLAMA