3. sezon "The Boys" jednak bez Jeffreya Deana Morgana. Eric Kripke wyjaśnia, co stanęło na przeszkodzie

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Niestety, w 3. sezonie "The Boys" nie zobaczymy Jeffreya Deana Morgana, pomimo że aktor jest fanem serialu i chciał się w nim pojawić. Co stanęło na przeszkodzie?

Jeffrey Dean Morgan, znany fanom jako Negan z "The Walking Dead", miał się w teorii pojawić w 3. sezonie "The Boys", choć nic oficjalnie nie było potwierdzone. Aktor jednak wyrażał duże zainteresowanie, a znajomość z showrunnerem Erikiem Kripke z czasów "Supernatural" wydawała się sprawę przesądzać. Okazuje się jednak, że Morgan nie pojawi się nawet w małej roli. Dlaczego?

The Boys – 3. sezon bez Jeffreya Deana Morgana

Za jego nieobecnością nie stoją żadne zakulisowe afery, a harmonogram pracy aktora. W wywiadzie dla Entertainment Weekly showrunner Eric Kripke i Jensen Ackles (Soldier Boy) potwierdzili oficjalnie, że Jeffrey Dean Morgan nie zagrał w serialu.

– [Jest to] smutne dla mnie, ale radosne dla niego: on obecnie gra główną rolę, u boku Lauren Cohan, w spin-offie "The Walking Dead". Więc, jeśli chodzi o harmonogram, nie wiem. Niestety, ciągle możemy mijać się, chociaż zapytałem. Mieliśmy rolę i moim pierwszym pytaniem było: "No więc, czy Jeffrey jest dostępny?" – powiedział Eric Kripke.

The Boys sezon 3 Jeffrey Dean Morgan

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Konflikt harmonogramów nie jest zaskakujący. Grając główną rolę w "The Walking Dead" Jeffrey Dean Morgan nie mógł narzekać na nudę. Dodatkową komplikacją był fakt, że 3. sezon "The Boys" był kręcony w czasie pandemii, co także utrudniało podróżowanie pomiędzy dwoma planami zdjęciowymi. Nic więc dziwnego, że Jeffrey Dean Morgan nie chciał bardziej komplikować sobie życia.

Pierwsze trzy odcinki 3. sezonu "The Boys" trafią na Amazona 3 czerwca – kolejne będą dodawane co tydzień. Oprócz Jensena Acklesa do obsady dołączyli także Laurie Holden ("The Americans", "The Walking Dead") jako Crimson Countes oraz i Nick Wechsler ("Zemsta") w roli supka o pseudonimie Blue Hawk.

Premiera 3. sezonu The Boys 3 czerwca na Amazon Prime Video

REKLAMA