7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Office" (Fot. NBC)

"The Office" (Fot. NBC)

Słaby powrót komedii NBC, spadek "Glee". Matthew Broderick w "Modern Family". Diane Kruger w nowym serialu kryminalnym. "Army Wives" z 7. sezonem. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Słabe wyniki komedii NBC, spadek "Glee". W czwartek ruszyły komedie NBC i był to bardzo słaby start. Serialowi "Up All Night" (3,14 mln, współczynnik 1,3) spadło niemal o 50% w porównaniu z zeszłoroczną premierą. "The Office" (4,3 mln, współczynnik 2,1) stracił 46% widzów, z kolei "Parks and Recreation" (3,5 mln, współczynnik 1,7) spadło o 19%. "X Factor" (9,85 mln, współczynnik 3,4) zyskał 10% widzów, zaś emitowane po nim "Glee" (7,42 mln, współczynnik 2,9) straciło 6%.

2. Matthew Broderick w "Modern Family". W 4. sezonie "Modern Family" pojawi się Matthew Broderick jako neurotyczny nowy przyjaciel Phila. Serial wraca 26 września.

3. "Army Wives" z 7. sezonem. Lifetime zamówił 7. sezon "Army Wives" (mimo że początkowo szósty miał być ostatni). Będzie on liczył 13 odcinków i stacja pokaże go w 2013 roku. A co z obsadą? Kim Delaney raczej już nie wróci, na pewno za to wrócą Catherine Bell i Kelli Williams.

4. "Raising Hope" z premierą na Twitterze. Premiera 3. sezonu "Raising Hope" będzie miała miejsce 2 października, ale użytkownicy Twittera będą mogli obejrzeć ją wcześniej - tj. 27 września.

5. "Simpsonowie" na Halloween. W odcinku "Treehouse of Horror XXIII" Bart powróci do lat 70., by powstrzymać swoich rodziców przed zejściem się. Ponadto rodzina "zaadoptuje" czarną dziurę, która będzie chciała połknąć Springfield. Widzowie zobaczą to wszystko 7 października, a tak wygląda plakat.

6. Diane Kruger w pilocie "The Bridge". Diane Kruger też będzie na małym ekranie! Aktorka dostała główną rolę kobiecą w nowym serialu FX, "The Bridge". Będzie to remake skandynawskiego kryminału "Bron"/"Broen". "The Bridge" opowiadać będzie o dwóch detektywach z USA i Meksyku, którzy muszą współpracować, ścigając seryjnego mordercę, grasującego po obu stronach granicy. Wszystko zacznie się od znalezienia zwłok na moście (w oryginale był to most łączący Danię ze Szwecją). Kruger zagra detektyw Sonyę North z wydziału zabójstw w El Paso. Produkcja serialu rusza jesienią. Pilota piszą Meredith Stiehm ("Homeland") i Elwood Reid ("Hawaii Five-0"), a wyreżyseruje go meksykański reżyser Gerardo Naranjo ("Miss Bala").

7. JoBeth Williams w "Mistresses". W nowym serialu ABC, "Mistresses", który rusza w midseason (tak, przyspieszyli premierę! Pierwotnie miały być latem 2013 roku), JoBeth Williams zagra matkę postaci Alyssy Milano i Jes Macallan - donosi TVLine. Oparty na brytyjskim formacie serial będzie opowiadać o kobietach z pokręconym życiem miłosnym.

REKLAMA