Rowan Atkinson w zwiastunie serialu "Człowiek kontra pszczoła". To jak mucha z "Breaking Bad", ale na wesoło

"Człowiek kontra pszczoła" (Fot. Netflix)

Pojawił się zwiastun z serialu z Rowanem Atkinsonem, który zmierzy się z upartą... pszczołą. "Człowiek kontra pszczoła" Netfliksa obiecuje szaloną komedię pełną sytuacyjnego humoru.

Netflix wypuścił zwiastun serialu "Człowiek kontra pszczoła", w którym Rowan Atkinson występuje w dość charakterystycznej dla siebie roli mężczyzny, na którego splot niefortunnych zdarzeń sprowadza kłopoty. Wszystko przez małą pszczołę. Serial będzie miał dziewięć odcinków, liczących od 10 do 20 minut. Za scenariusz i reżyserię odpowiada David Kerr ("Bez urazy"). Premiera odbędzie się 24 czerwca.

Człowiek kontra pszczoła – zwiastun serialu

Zwiastun rozpoczyna się od konsekwencji. Trevor (Rowan Atkinson) stoi w sali sądowej, gdzie czytane są mu kolejne zarzuty. Od niebezpiecznej jazdy samochodem po podpalenie. Po odczytaniu aż 14 różnych przewinień – których z przerażenie słuchają jego żona i córka – Trevor nieśmiało mówi: "No bo była taka pszczoła...".

Następnie przechodzimy do scen, w których Trevor cieszy się ze zdobycia nowej pracy, która pozwoli mu wyjechać na wakacje z córką. Zadaniem Trevora jest dbanie o rozległą i bogatą rezydencję. Jednak na drodze staje mu pszczoła, której nie może się pozbyć – owad bez przerwy lata obok, jakby chciał bohaterowi zrobić na złość. Niczym kiedyś Walter White w odcnku "Breaking Bad" z muchą, Trevor popada w coraz większy obłęd, próbując pozbyć się owada na wszystkie możliwe sposoby.

W serialu widać pełno charakterystycznego dla Rowana Atkinsona humoru sytuacyjnego, opartego na niezdarności jego bohatera. W serialu, obok Rowana Atkinsona, występują: Jing Lusi ("Gangi Londynu"), Claudie Blakley ("Obława"), Tom Basden ("After Life"), Julian Rhind-Tutt ("Brytania"), Greg McHugh ("Słowo na A ") i India Fowler ("Safe").

Współtwórcami serialu – obok reżysera i scenarzysty Davida Kerra – są Rowan Atkinson i Will Davies ("Johnny English: Reaktywacja", "Jak wytresować smoka"), który razem z Chrisem Clarkiem ("Johnny English: Reaktywacja") pełni także rolę producenta wykonawczego.

Człowiek kontra pszczoła – premiera 24 czerwca na Netfliksie

REKLAMA