Netflix otworzył w Krakowie portal na Drugą Stronę. Zdjęcia i wideo z projekcji "Stranger Things" na Wawelu

Fot. Netflix/Kamil Kożuch

Już możecie oglądać 4. sezon "Stranger Things", a wczoraj pod Wawelem odbyło się fenomenalne widowisko inspirowane serialem. Zobaczcie, jak otwarto portal na Drugą Stronę.

Eventy towarzyszące serialom platformy Netflix często wypadają lepiej niż same seriale. Tym razem mieli co oglądać mieszkańcy Krakowa, gdzie wczoraj o godz. 23:00 odbyło się przepiękne widowisko promujące 4. sezon "Stranger Things", którego pierwsza część, składająca się z siedmiu odcinków, jest już dostępna.

Stranger Things – relacja z widowiska na Wawelu

Projekcja, która w metaforyczny sposób zaprezentowała ponowne otwarcie portalu na Drugą Stronę, odbyła się na murach Zamku Królewskiego na Wawelu. Podobne wydarzenia miały miejsce w 14 różnych krajach. Wszystko rozpoczęło się od projekcji na Empire State Building w Nowym Jorku, a następnie wrota do Drugiej Strony otworzyły się m.in. w Australii, Indiach, Indonezji, Japonii, Malezji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Szwecji, Arabii Saudyjskiej czy Hiszpanii.

Podobnie jak coroczne spektakle z okazji Parady Smoków, projekcję "Stranger Things", oglądali fani zgromadzeni na Bulwarach Wiślanych, a także na Moście Dębnickim i Grunwaldzkim. Partnerem wydarzenia był Festiwal Muzyki Filmowej współorganizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Od 9:00 rano na Netfliksie możecie oglądać 4. sezon "Stranger Things". Serial wraca po trzyletniej przerwie i jest większy i ambitniejszy niż kiedykolwiek. 4. sezon składa się z dwóch części – pierwsza liczy siedem odcinków, a druga tylko dwa. Każdy odcinek ma więcej niż godzinę, a najdłuższe będą dwa ostatnie odcinki – odcinek 8 ma liczyć 85 minut, a finał dwie i pół godziny. Całość jest rekordowo długa, ale czy lepsza niż poprzednie serie? Sprawdźcie naszą recenzję 4. sezonu Stranger Things.

4. sezon Stranger Things dostępny na Netfliksie

REKLAMA