4 newsy na niedzielę: "Opowieść podręcznej" bez Emily, zwiastun "Chloe", plan netfliksowego Geeked Week

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Alexis Bledel odchodzi z "Opowieści podręcznej". Zwiastun thrillera "Chloe" z Erin Doherty. Plan tegorocznego netfliksowego Geeked Week. Odejścia w finale "Czarnej listy".

1. Opowieść podręcznej – Alexis Bledel odchodzi

Alexis Bledel nie wróci jako Emily w 5. sezonie "Opowieści podręcznej". Aktorka wydała krótkie oświadczenie, w którym informuje o swoim odejściu z obsady serialu, ale nie podaje jego przyczyny.

– Po długim namyśle poczułam, że w tym momencie muszę odejść z "Opowieści podręcznej". Jestem na zawsze wdzięczna Bruce'owi Millerowi za napisanie tak prawdziwych i donośnych scen dla Emily, a także Hulu, MGM, obsadzie i ekipie za ich wsparcie – napisała. [Variety]

2. Czarna lista sezon 9 – dwie osoby odchodzą

Dwie osoby opuszczają "Czarną listę" po finale 9. sezonu. O kogo chodzi? Spoilery znajdziecie w TVLine.

3. Chloe – zwiastun thrillera z Erin Doherty

"Chloe" to 6-odcinkowy thriller BBC z Erin Doherty ("The Crown"), który zobaczymy na Amazonie. Serial stworzony przez Alice Seabright ("Sex Education") opowiada o Becky Green (Doherty), dziewczynie, która ma obsesję na punkcie śledzenia swojej przyjaciółki z dzieciństwa, Chloe Fairbourne (Poppy Gilbert), mającej idealny wizerunek w serwisach społecznościowych. Kiedy Chloe nagle umiera, Becky zmienia tożsamość i dostaje się do kręgu jej znajomych, aby odkryć, co się stało. Zaczyna poznawać różne oblicza Chloe i gubić się we własnych kłamstwach. Czy odkryje prawdę, zanim się zatraci? Premiera serialu 24 czerwca na Amazon Prime.

4. Geeked Week – plan wydarzenia Netfliksa

W dniach 6–10 czerwca odbędzie się Geeked Week – wirtualne wydarzenie Netfliksa, podczas którego zaprezentowane zostaną nowe filmy, seriale, programy rozrywkowe i gry. Pierwszy dzień, poniedziałek 6 czerwca, będzie poświęcony serialom – od godz. 18:00 polskiego czasu będziecie mogli śledzić na YouTube, Twitterze, TikToku, Twitchu i Facebooku informacje na temat takich seriali, jak "Sandman", "The Umbrella Academy", "Wikingowie: Walhalla", "Cień i kość" czy "Łasuch". W kolejne dni prezentowane będą filmy i animacje, a w czwartek 9 czerwca pokazany zostanie aftershow, w którym ekipa "Stranger Things" będzie rozmawiać o sezonie 4A. Piątek poświęcony będzie w całości grom. [Collider]

geeked week 2022 netflix

REKLAMA