Jakie seriale obejrzymy w tym tygodniu? "The Boys", "Borgen", "Rozmowy z przyjaciółmi" i inne premiery

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Jakie premiery seriali będą w pierwszym tygodniu czerwca? Na Amazonie powróci superbohaterski hit "The Boys", a Netflix pokaże nowe "Borgen". Przed nami też m.in. finał "Kontroli".

Kontrola (sezon 4) – 1 czerwca na Playerze

premiery seriale co obejrzeć czerwiec 2022

"Kontrola" (Fot. Michał Stańczyk/TVN)

"Kontrola" wraca z finałowym sezonem, w którym drogi Majki (Ewelina Pankowska) i Natalii (Adrianna Chlebicka) krzyżują się po kilku latach w obliczu tragedii. Dziewczyny będą musiały odnaleźć się w nowym świecie, w którym Majka jest mamą półtorarocznej Hani, a Natalia dziewczyną kochającej i wyrozumiałej Sylwii. Ich drogi się rozeszły, ale przeszłość i uczucie, które je połączyło, cały czas o sobie przypomina. Czy po tylu nieudanych próbach dziewczyny będą chciały zaryzykować?

Borgen (sezon 4) – 2 czerwca na Netfliksie

Duński serial polityczny "Borgen" wraca po dekadzie z 4. sezonem, zatytułowanym "Power & Glory". Była premier Birgitte Nyborg (Sidse Babett Knudsen) pełni teraz rolę minister spraw zagranicznych Danii. W nowych odcinkach zobaczymy walkę supermocarstw o władzę na Arktyce, co ma związek z odkryciem ropy na Grenlandii, a także zmagania głównej bohaterki z wyzwaniami, jakie przyniosła jej nowa posada. Cały kraj śledzi każdy jej ruch, ale pewne jest, że Birgitte nie zamierza grać grzecznie i ułatwiać konkurentom pracy. Do obsady dołączyli Mikkel Boe Følsgaard i Lucas Lynggaard Tønnesen – obaj są znani z "The Rain", ten drugi w roli dorosłego już syna Birgitte.

The Boys (sezon 3) – 3 czerwca na Prime Video

"The Boys" wraca z 3. sezonem – na dzień dobry w najbliższy piątek obejrzymy trzy pierwsze odcinki. Akcja zacznie się po roku spokoju w świecie "The Boys". Podczas gdy Homelander jest przyciszony, Butcher pracuje dla rządu, a nadzoruje go nie kto inny, jak Hughie. Ale ich obu świerzbi, żeby zamienić ten spokój i ciszę w krew i kości. Więc kiedy The Boys dowiadują się o istnieniu tajemniczej broni przeciwko supkom, idą na zderzenie z Siódemką, rozpoczynając wojnę i ścigając legendę pierwszego superbohatera: Soldier Boya (Jensen Ackles, "Supernatural").

Physical (sezon 2) – 3 czerwca na Apple TV+

"Physical" wraca z kolei z 2. sezonem, w którym spotkamy Sheilę (Rose Byrne) już po tym, jak udało jej się pomyślnie zadebiutować z pierwszym wideo z ćwiczeniami. To jednak dopiero początek jej drogi, na której bohaterka napotyka coraz to nowe i większe przeszkody. Ponieważ Sheila nie jest jedyną osobą, która zawodowo zajmuje się aerobikiem, na drodze do zbudowania pełnoprawnego imperium fitnessowego czeka ją walka z zaciekłą konkurencją – w tym charyzmatycznym guru fitnessu Vincentem Greenem (Murray Bartlett , "Biały Lotos"). Jednocześnie bohaterka jest rozdarta pomiędzy lojalnością do swojego męża Danny'ego (Rory Scovel) i wartościami, które on reprezentuje, a niebezpiecznym pociągiem do lokalnego potentata nieruchomości Johna Breema (Paul Sparks).

Rozmowy z przyjaciółmi (serial BBC/Hulu) – 3 czerwca na HBO Max

Rozmowy z przyjaciółmi" to kolejna po "Normalnych ludziach" koprodukcja BBC i Hulu na podstawie powieści Sally Rooney. Zobaczymy historię o przyjaźni, miłości i pożądaniu, skupiającą się na dwóch irlandzkich studentkach i dziwnej, zaskakującej relacji, jaką nawiązują one z nieco starszym od siebie małżeństwem. Frances (Alison Oliver) i Bobbi (Sasha Lane, "Utopia"), choć zerwały ze sobą trzy lata temu, wciąż pozostają bliskimi przyjaciółkami i są praktycznie nierozłączne. Ich relacja się zmienia, kiedy poznają dziennikarkę Melissę (Jemima Kirke, "Dziewczyny") i i jej męża, aktora Nicka (Joe Alwyn, "Faworyta"). Podczas gdy Melissa i Bobbi otwarcie ze sobą flirtują, Nick i Frances nawiązują intensywny potajemny romans, który ich oboje zaskakuje. Znajomość staje się testem dla przyjaźni Frances i Bobbi, zmuszając Frances do przewartościowania własnych emocji i relacji z przyjaciółką.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

REKLAMA