Ruby Barker mówi o swoim zdrowiu psychicznym. Gwiazda "Bridgertonów" jest obecnie hospitalizowana

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Gwiazda "Bridgertonów" Ruby Barker otworzyła się przed fanami, przyznając, że obecnie jest hospitalizowana w związku ze swoim zdrowiem psychicznym. Zachęca fanów, by o siebie zadbali.

Ruby Barker, grająca w serialu "Bridgertonowie" Marinę Thompson, umieściła na swoim Instagramie wideo, w którym otworzyła się przed fanami odnośnie swojego stanu psychicznego. Gwiazda przyznała, że obecnie jest hospitalizowana. Podziękowała także producentce wykonawczej serialu, Shondzie Rhimes, za dużą pomoc.

Bridgertonowie – Ruby Barker o swoim zdrowiu psychicznym

Ruby Barker nie zdradziła diagnozy, jaka została jej postawiona, ale wykorzystała ten moment, by namówić fanów, by pomyśleli sami o sobie i swoim zdrowiu. We wpisie pod filmem napisała:

– Mierzę się z tym od czasów "Bridgertonów", taka jest prawda. Dziękuję wszystkim za wspieranie mnie, wasza miłość mnie podtrzymuje.

Aktorta powiedziała w krótkim nagraniu, że dla niej samej koncentracja na zdrowiu psychicznym była to bardzo trudna.

– Po prostu chcę być ze wszystkimi szczera, miałam problemy. Więc jestem teraz w szpitalu, za niedługo zostanę wypisana i mam nadzieję, że będę iść dalej z moim życiem. Mam zamiar zrobić przerwę dla siebie i chcę zachęcić innych, którzy mają problemy, proszę, zróbcie sobie przysługę. Weźcie przerwę, przestańcie być dla siebie tacy surowi. Ludzie mówili mi: nie bądź taka surowa dla siebie, ale nigdy naprawdę nie wiedziałam, co to znaczy.


Aktorka przyznała, że przez długi czas była wściekła i czuła się, jakby nosiła na sobie ciężar całego świata.

– Byłam pełna wściekłości, złości, narosła we mnie ta międzypokoleniowa trauma. Niosłam na swoich plecach ciężar świata i teraz jestem w momencie, w którym mam diagnozę i rysuję linię na piasku. Nie mogę działać w ten sposób, w jaki działałam, muszę to zmienić i staram się to zrobić. Chcę przetrwać i przetrwam, zrobię to.

Aktorka podziękowała także australijskiej piosenkarce, Sexton, zaznaczając że jej piosenka "Waiting On a Better Day" wyciągnęła "ją z lochów". Podziękowania skierowała także do Shondy Rhimes "za danie mi szansy, za uratowanie mnie".

Ruby Barker powiedziała na końcu, że nie może się doczekać, aż wróci do swoich zobowiązań, i nie ma zamiaru się poddawać.

– Nie mogę się doczekać, żeby wypełnić wszystkie swoje zobowiązanie, mieć udaną karierę i dobre życie. Ponieważ nie chcę, by moja diagnoza była samospełniającą się przepowiednią. Chcę przetrwać i przetrwam, zrobię to. I wy też. To jest piękno tego, wy też [przetrwacie]. Jeżeli jesteście ze mną, jesteście w dobrych rękach. Dziękuję.

Zdjęcia do 3. sezonu "Bridgertonów" wystartują latem, a głównymi bohaterami będą Colin (Luke Newton) i Penelope (Nicola Coughlan), którzy od przyjaźni mają wreszcie przejść do miłości.

Bridgertonowie – serial dostępny na Netfliksie

REKLAMA