Gwiazda "The Boys" Jack Quaid i showrunner Eric Kripke mówią, dlaczego Herogasm jest możliwy dopiero teraz

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Serial "The Boys" w 3. sezonie ma przekroczyć kolejne granice. A jego gwiazda Jack Quaid i showrunner Eric Kripke są przekonani, że w 1. sezonie nie dostaliby na to szaleństwo zielonego światła.

"The Boys" zaskakiwał brutalnością i nieprzewidywalnością już w 1. sezonie, po czym w sezonie 2 podniósł poprzeczkę, choćby pamiętną sceną w z wielorybem. A nadchodzący 3. sezon ma zszokować widzów jeszcze bardziej. W rozmowie z Entertainment Weekly gwiazda serialu Jack Quaid i showrunner Eric Kripke przyznają, że dostali teraz jeszcze większą swobodę.

The Boys – Herogasm nie byłby możliwy w 1. sezonie

Nie jest tajemnicą, że w 3. sezonie "The Boys" zobaczymy adaptację tomu "Herogasm", na którym skoncentruje się jeden z odcinków serialu. Eric Kripke jest przekonany, że możliwość wrzucenia tego do serialu jest nagrodą za dwa poprzednie, bardzo udane sezony.

– Jeżeli zapytacie szefów Amazona, oni pewnie zaprzeczą, ale mam wrażenie, że ["Herogasm"] był dziwnym sposobem nagrodzenia nas za dwa sezony serialu odnoszącego sukcesy. Nie ma szans, byśmy mogli to im sprzedać w 1. sezonie.

Jack Quaid (Hughie Campbell) nie ma wątpliwości, że teraz ekipa "The Boys" dużo więcej kreatywnej swobody i przyzwolenie na różne szaleństwa.

– Zdecydowanie mamy większe pozwolenie na pójście w szaleństwo. Czuję, że z każdym sezonem resetujemy to, gdzie znajduje się sufit i jakoś zawsze się przez niego przebijamy. Nie wiem, jak ciągle podnosimy poprzeczkę popapranych rzeczy, ale Eric [Kripke] ciągle znajduje sposób.

3. sezon "The Boys" startuje już 3 czerwca na Amazon Prime. Od razu dostaniemy trzy pierwsze odcinki, a kolejne będą pokazywały się co piątek. Akcja serialu rozpocznie się po roku spokoju w świecie "The Boys". Homelander jest grzeczny, a Butcher pracuje dla rządu i jego działania nadzoruje Hughie.

Jednak obaj nie są usatysfakcjonowani tym co robią i chcą przerwać ten irytujący ich spokój. Więc gdy tylko odkrywają tajemniczą broń przeciwko supkom, bez wahania idą z nimi na wojnę, mierząc się nie tylko z Siódemką, ale także z legendarnym pierwszym superbohaterem: Soldier Boyem (Jensen Ackles, "Supernatural").

The Boys – sezon 3 od 3 czerwca na Prime Video

REKLAMA