Kolejne pożegnanie w "Fear the Walking Dead". Alycia Debnam-Carey potwierdza swoje odejście z serialu

"Fear the Walking Dead" (Fot. AMC)

Alycia Debnam-Carey potwierdziła: najnowszy odcinek 7. sezonu "Fear the Walking Dead" był jej ostatnim. Aktorka pożegnała się z serialem na swoim Instagramie. Uwaga na spoilery z fabuły serialu.

Alycia Debnam-Carey była członkiem głównej obsady w "Fear the Walking Dead" już od pierwszego odcinka. Wcielała się w Alicię Clark, córkę Madison (Kim Dickens), która podczas niedzielnego odcinka straciła życie z powodu odniesionych znacznie wcześniej ran. Jej śmierć zdawała się nieunikniona już od pewnego czasu, a aktorka właśnie potwierdziła, że to był jej ostatni odcinek.

Fear the Walking Dead sezon 7 – Alycia Debnam-Carey odchodzi

Aktorka umieściła na swoim Instagramie post, w którym podziękowała za doświadczenie, które zmieniło jej życie oraz niesamowity trening aktorski.

– Miałam 21 lat, kiedy zaczęliśmy tę szaloną podróż, ale teraz, w wieku 28 lat, po tych siedmiu latach i stu odcinkach, zdecydowałam, że był już dla mnie czas, by ruszyć dalej jako aktorka i osoba. Zgodnie z naturą naszej pracy, musiałam poszukać nowych wyzwań, nowych możliwości i wytyczyć nowy rozdział dla siebie.

Byłam ogromną szczęściarą, będąc częścią czegoś tak niesamowitego przez tak długi czas, ale mam nadzieję, że zrozumiecie i uszanujecie mój wybór, by dalej poszukiwać i rozwijać się. Nie byłoby mnie tutaj bez was wszystkich i jestem za to bardzo wdzięczna... Myślę, że znaleźliśmy pasujący sposób, by zamknąć historię Alicii. To jest piękne, daje nadzieję i jest ulotne.

Aktorka, która grała w "Fear the Walking Dead" od 2015 roku, obecnie jest zaangażowana w serial "Saint X" Hulu. Nie wiadomo jednak, czy odeszła z "Fear the Walking Dead" ze względu na konflikt harmonogramów, czy też podjęła pracę przy "Saint X" wiedząc, że odchodzi z serialu. Ostatni, finałowy odcinek sezonu 7B "Fear the Walking Dead" zostanie wyemitowany 6 czerwca na AMC Polska. Serial dostał zamówienie na 8. sezon.

Fear the Walking Dead sezon 7 – finał 6 czerwca na AMC

REKLAMA