Na czerwonym dywanie: "Revenge", "Nashville", "Downton Abbey", "Mad Men" [wideo]

Michael Ausiello przepytał gwiazdy na czerwonym dywanie. Zobaczcie, co mają do powiedzenia aktorzy i twórcy takich seriali, jak "Revenge", "Once Upon a Time", "Downton Abbey", "Nashville", "Mad Men" "American Horror Story".

Connie Britton nominowana była za rolę w "American Horror Story". Nagrody nie dostała, ale w rozmowie z Ausiello wypadła bardzo fajnie. Było sporo śmiechu, wspominania scen z "AHS", Ausiello nie zapomniał też zapytać o "Nashville". Przy okazji, szef TVLine to kolejny amerykański dziennikarz, który mówi, że to właśnie jest najlepszy tegoroczny pilot.

Emily VanCamp z "Revenge" zdradziła trochę spoilerów na temat 2. sezonu, podobno jeszcze bardziej szalonego niż pierwszy. Opowiedziała też, jak pracowało jej się z Jennifer Jason Leigh, jej serialową mamą.

Joanne Froggatt i Michelle Dockery z "Downton Abbey" cieszyły się z nominacji i opowiadały o 3. sezonie serialu, który ma być bardziej "dorosły" i w którym ich postaci nadal będą świetnie się ze sobą dogadywać.

Ginnifer Goodwin i współtwórca "Once Upon a Time", Adam Horowitz, opowiedzieli trochę o 2. sezonie, w którym zobaczymy "skomplikowane" spotkanie rodziny Księcia z Bajki i poznamy nowych bohaterów. Szczególnie nas interesować powinien 3. odcinek, w którym sporo się wyjaśni.

Elisabeth Moss zachwycała fryzurą zupełnie nie w stylu Peggy i nie powiedziała zupełnie nic o 6. sezonie "Mad Men" (poza tym, że nie zabraknie Peggy). Co nie znaczy, że rozmowa z nią była nieciekawa - Elisabeth bardzo się ucieszyła, że wszyscy tak przejęli się losami jej bohaterki. A 6. sezon "Mad Men" to na razie wielka niewiadoma.

I jeszcze news od Ryana Murphy'ego: Eric Stonestreet zagra mordercę w "American Horror Story".

REKLAMA