Eric Kripke zdradza kulisy zaskakującego występu gościnnego w premierze "The Boys". Jak oni to zrobili?

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

W pierwszych minutach 3. sezonu "The Boys" pojawił się zaskakujący występ gościnny. Showrunner serialu Eric Kripke zdradził, jak udało się to załatwić. Uwaga, spoilery.

3. sezon "The Boys" rozpoczyna się promocją fikcyjnego filmu "Dawn of the Seven", czyli parodii "Ligii Sprawiedliwości" Zacka Snydera. Widzowie już przed premierą mogli zobaczyć zwiastun nieistniejącego filmu. Ale dopiero teraz w serialu ujawniono, kto w tym filmie wcielił się w Stormfront.

The Boys sezon 3 – Charlize Theron w premierze

Niemałym zaskoczeniem było, gdy fikcyjna Stormfront się odwróciła, a widzom ukazała się twarz oscarowej gwiazdy Charlize Theron. Showrunner serialu Eric Kripke w rozmowie z The Wrap zdradził, jak jemu i producentowi wykonawczemu Sethowi Rogenowi udało się ją ściągnąć do serialu.

– Charlize doszła do skutku tak, jak wszystkie nasze występy gościnne, czyli – wiecie, to jest naprawdę surowy i rygorystyczny proces tego, kto odpowiada na telefony Setha Rogena. Niech Bóg ją błogosławi. Jestem przekonany, że myślała, że [to] tylko krótka i szybka przysługa – a teraz nasi superludzie w garniturach dzwonią do niej, że musi przyjść na przymiarki, ona się pokazuje i jest ten ogromny plan zdjęciowy, a ona na pewno będzie pracować cały dzień.

the boys sezon 3 Charlize Theron

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Eric Kripke nie ukrywał, że jest zachwycony, jak aktorka do tego wszystkiego podeszła.

– Miała do tego wszystkiego świetne podejście. Kiedy rozmawiałem z nią rano, sugerowała, że to jest jakiś absurdalny dialog, i zagrała to z taką głębią, z całego serca, poza tym, że to jest taki świetny występ gościnny. Ona jest cholernie zabawna w tej roli – tak bardzo się zaangażowała.

Za nami trzy pierwsze odcinki 3. sezonu "The Boys" i zgodnie z obietnicami, zafundowały mocne otwarcie. Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji premiery 3. sezonu "The Boys", gdzie podzieliliśmy się pierwszymi wrażeniami.

The Boys sezon 3 – nowe odcinki w piątki na Prime Video

REKLAMA