Jenna Ortega debiutuje jako Wednesday Addams. Zobaczcie teaser netfliksowego serialu Tima Burtona

"Wednesday" (Fot. Netflix)

Już w tym roku Netflix zabierze nas do pokręconego i nieco strasznego świata rodziny Addamsów. Platforma podzieliła się nową zapowiedzią – zobaczcie Jennę Ortegę jako "Wednesday".

"Wednesday" to serial ze świata rodziny Addamsów, który skoncentruje się na tytułowej Wednesday Addams. Niedawno w sieci pojawił się teaser z Rączką, a teraz pokazano główną bohaterkę.

Wednesday – teaser serialu z Jenną Ortegą

W krótkiej zapowiedzi pokazanej podczas Geeked Week widzimy Wednesday (Jenna Ortega, "Ty"), która zaplata swoje charakterystyczne warkoczyki. Wszystkiemu towarzyszy ponury nastrój, pojawia się także Rączka.

W serialu zobaczymy losy tytułowej bohaterki w Nevermore Academy. Wednesday będzie próbowała opanować pojawiające się u niej zdolności parapsychiczne, rozwiązać i powstrzymać szał zabijania, jaki terroryzuje lokalne miasteczko, a także rozpracować nadprzyrodzoną tajemnicę, w jaką przed 25 laty zostali wplątani jej rodzice. Nie zabraknie także skomplikowanych relacji z rówieśnikami.

Luis Guzman ("Code Black") wystąpi jako ojciec Wednesday, Gomez, Catherine Zeta-Jones jako matka dziewczyny, Morticia Addams, a Gwendoline Christie ("Gra o tron", "Sandman") jako Larissa Weems, dyrektorka Nevermore Academy. W serialu zagra również Christina Ricci ("Yellowjackets"), która w młodości grała Wednesday w filmowej adaptacji historii. Aktorka wcieli się w nową postać, a na jej temat jeszcze nic nie wiadomo.

Serial tworzą Alfred Gough i Miles Millar ("Smallville"), a reżyserem jest Tim Burton, który należy także do grona producentów wykonawczych.

Wednesday zobaczymy w tym roku na Netfliksie

Jenna Ortega Wednesday Addams

REKLAMA