Powrót do Alfei w teaserze 2. sezonu "Przeznaczenia: Sagi Winx". Zobaczcie Paulinę Chávez w roli Flory

"Przeznaczenie: Saga Winx" (Fot. Netflix)

Więcej magii, zawiłych tajemnic oraz zagrożeń – to i jeszcze więcej czeka nas w 2. sezonie serialu "Przeznaczenie: Saga Winx". Netflix pokazał pierwszy klip, w którym pojawia się Flora.

Serial "Przeznaczenie: Saga Winx" zadebiutował w styczniu zeszłego roku. Produkcja powstała w oparciu o kultową włoską animację "Klub Winx" i otrzymała zamówienie na 2. sezon. Nowe odcinki mamy zobaczyć jesienią tego roku, a na razie pokazano sneak peek.

Przeznaczenie: Saga Winx – klip z 2. sezonu serialu

Wielu fanów oryginału było niezadowolonych z braku Flory w serialu. Zostanie ona przedstawiona w 2. sezonie jako kuzynka Terry (Eliot Salt), a wcieli się w nią  Paulina Chávez ("Ashley Garcia: Genialna i zakochana"). W poniższym klipie widzimy spotkanie obu czarodziejek i wydaje się, że będą one ze sobą naprawdę blisko.

Do obsady 2. sezonu dołączyli również Éanna Hardwicke ("Normalni ludzie") jako Sebastian oraz Brandon Grace jako Grey. Showrunnerem ponownie będzie Brian Young ("Pamiętniki wampirów").

"Przeznaczenie: Saga Winx" przedstawia losy nastoletniej Bloom (Abigail Cowen), która odkrywa, że drzemią w niej pradawne siły. Bohaterka wraz z innymi wróżkami uczęszcza do Alfei – szkoły z internatem, gdzie uczą się korzystać ze swoich mocy. Na co dzień zmagają się też z wyzwaniami, jakie niosą miłość i zazdrość, oraz z potworami, które zagrażają ich życiu.

W swoich rolach powrócą m.in. Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Sadie Soverall (Beatrix) Freddie Thorp (Riven) oraz Danny Griffin (Sky). 2. sezon serialu "Przeznaczenie: Saga Winx" ma liczyć 8 odcinków. Na razie nie ma dokładnej daty premiery.

Przeznaczenie: Saga Winx – 2. sezon jesienią na Netfliksie

REKLAMA