Netflix zaprasza na pokład Kerberosa w zapowiedzi horroru "1899". To nowy serial od twórców "Dark"

"1899" (Fot. Netflix)

Zaginiony statek, mnóstwo tajemnic i europejscy emigranci u progu XX wieku – a na tym nie koniec. Zobaczcie nowy teaser enigmatycznego serialu "1899", horroru od twórców "Dark".

Jantje Friese i Baran bo Odar, czyli twórcy "Dark" już wkrótce przedstawią nam kolejną zawiłą historię w kostiumowym horrorze "1899". Niedawno w sieci pojawił się krótki teaser z kodem Morse'a, a teraz podzielono się dłuższą zapowiedzią.

1899 – zobaczcie teaser serialu twórców Dark

"Wszyscy przed czymś uciekają. Inaczej po co wybieraliby się w inne miejsce?" – słyszymy w zapowiedzi serialu. Fabuła "1899" rozgrywa się na parowcu Kerberos (czyli Cerber) i przedstawia losy pasażerów płynących z Londynu do Nowego Jorku. Każdy z nich pochodzi z innego środowiska i kraju, ale łączą ich te same marzenia o nowym, lepszym życiu, odmianie losu, jakie przyniesie nowe stulecie oraz nowy start w życie poza granicami swoich krajów.

Wszystko przybiera złowieszczy obrót, gdy natykają się na inny statek, który uważany był za zaginiony. To, co znajdą na jego pokładzie, odmieni ich życie na zawsze, a marzenia o lepszym życiu mogą legnąć w gruzach.

W obsadzie serialu znajdują się m.in. Emily Beecham, Maciej Musiał, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Lucas Lynggaard Tønnesen, Rosalie Craig, Clara Rosager, Maria Erwolter, Yann Gael, Mathilde Ollivier, Jose Pimentao, Isabella Wei, Gabby Wong, Jonas Bloquet, Fflyn Edwards, Alexandre Willaume i Anton Lesser. Każda z postaci mówi w ojczystym języku.

Premiera 1899 w tym roku na platformie Netflix

REKLAMA