Nicola Coughlan z "Bridgertonów" wspomina moment, kiedy dotarło do niej, że jest naprawdę sławna

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Gwiazda "Bridgertonów" Nicola Coughlan cieszy się obecnie dużą popularnością. Aktorka podzieliła się, kiedy dotarło do niej, że jest sławna. I dlaczego nie chciałaby mieć znów 20 lat.

Nicola Coughlan jest znana na całym świecie dzięki roli Penelope z serialu "Bridgertonowie", a część widzów kojarzy ją także jako Clare z doskonałej komedii "Derry Girls", którego finałowy sezon widzieli już fani na Wyspach. Kiedy aktorka poczuła, że jest sławna?

Bridgertonowie – Nicola Coughlan o sławie

W wywiadzie dla Extra TV Nicola Coughlan wskazała dokładny moment, gdy zrozumiała, że stała się sławna – trzeba przyznać, że nie byle jaki.

– Byłam w Nowym Jorku z przyjaciółką i tak jakby spojrzałam w górę, a tam był gigantyczny billboard ze mną, miał jakieś 50 stóp wysokości [15,24 m]. Nie miałam pojęcia, że on tam jest, to było całkowite zaskoczenie i po prostu zaczęłam krzyczeć: "to ja!", a ci wszyscy turyści pewnie myśleli: "tak, jasne".

Nicola Coughlan odnosiła się do wielkiego billboardu reklamującego "Bridgertonów", który pokazywała wcześniej na swoim Instagramie.

Z kolei w rozmowie z "Harper's Bazaar" Nicola Coughlan opowiedziała o trudnych początkach swojej kariery. Przyznała, że było tak ciężko, że za żadne pieniądze nie chciałaby cofnąć się w czasie i jeszcze raz przeżyć swoje lata dwudzieste.

– Ciężko jest wyrazić, jak bardzo nie miałam wtedy pracy albo jak mało pieniędzy miałam w banku. Za nic nie wróciłabym do czasów, kiedy miałam dwadzieścia kilka lat. To była ciągła walka. Słyszałam historie o ludziach, którzy dostawali duże hollywoodzkie role, ponieważ ich wujek znał sławnego producenta czy coś w tym stylu i zdecydowanie czułam się oburzona.

Nicola Coughlan już kiedyś pisała o tym na swoim Instagramie, że niełatwo było jej się przebić – przyznała, że o mało nie rzuciła aktorstwa. Zdjęcia do 3. sezonu "Bridgertonów" wystartują latem, a głównymi bohaterami będą Colin (Luke Newton) i Penelope (Nicola Coughlan), którzy od przyjaźni mają wreszcie przejść do miłości.

Bridgertonowie – serial dostępny na Netfliksie

REKLAMA