Co czeka Kruka w 3. sezonie serialu CANAL+? Zobaczcie Michała Żurawskiego na zdjęciach z nowych odcinków

"Kruk" (Fot. CANAL+/Robert Pałka)

Adam Kruk powraca, by dokończyć swoje sprawy na Podlasiu w 3. sezonie serialu "Kruk". Zobaczcie pierwsze zdjęcia z nowych odcinków kryminalnego hitu CANAL+.

CANAL+ nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o nowe seriale. Niedawno ruszyły prace na planie 2. sezonu sitcomu "The Office PL", a teraz wystartowała także produkcja 3. sezonu serialu kryminalnego "Kruk". Premiera planowana jest jeszcze w tym roku.

Kruk sezon 3 – co nas czeka w nowych odcinkach?

Mroczne kadry, klimatyczna, zanurzona w regionie muzyka, pełna tajemnicy i niepokoju historia oraz nieoczywisty bohater w kołnierzu ortopedycznym, który zmaga się z wieloletnim, chronicznym bólem i pełną krzywdy przeszłością – to wszystko i jeszcze więcej zapowiada CANAL+, prezentując pierwsze kadry z nowych odcinków, w których Michał Żurawski powróci w roli komisarza policji Adama Kruka.

Nad kontynuacją serialu pracuje autor scenariusza wszystkich sezonów Jakub Korolczuk oraz reżyserzy Maciej Pieprzyca i Adrian Panek. Korolczuk zapowiada, że w 3. sezonie zobaczymy Adama Kruka jako mściciela.

– Widzowie, którzy widzieli 2. sezon "Kruka", wiedzą, co powinno się wydarzyć dalej – Kruk staje się mścicielem i krwawo rozprawia się z przeciwnikami. Ale ten bohater jest nieobliczalny. Równie dobrze może zaszyć się gdzieś daleko, żeby w ciszy przeżyć żałobę. Którą drogę wybierze? Sam jestem ciekaw, bo ja tylko spisuję jego historię, ale wszystkie decyzje podejmuje Adam Kruk – mówi Jakub Korolczuk.

kruk sezon 3 co się wydarzy

"Kruk" (Fot. CANAL+/Robert Pałka)

kruk sezon 3 co się wydarzy

"Kruk" (Fot. CANAL+/Robert Pałka)

kruk sezon 3 co się wydarzy

"Kruk" (Fot. CANAL+/Robert Pałka)

Jak bardzo skomplikowany stanie się bohater grany przez Żurawskiego? Według twórcy serialu Kruka czeka niełatwe zadanie, bo będzie musiał egzystować w dwóch rzeczywistościach i trzymać je z dala od siebie.

– W 3. sezonie cel Kruka jest bardzo prosty – znaleźć morderców żony i zemścić się. Ale bycie mścicielem z dzieckiem na rękach nie jest łatwe. Dlatego Kruk będzie musiał z jednej strony pogodzić ojcostwo z prowadzeniem śledztwa, a z drugiej trzymać obie rzeczywistości jak najdalej od siebie, bo ich spotkanie grozi kompletną katastrofą – dodaje scenarzysta.

Oprócz Michała Żurawskiego w 3. sezonie "Kruka" mają pojawić się m.in. Magdalena Koleśnik, Tomasz Włosok i Danuta Kierklo. Nowe odcinki na razie nie mają daty premiery, ale wszystko wskazuje na to, że zobaczymy je jesienią.

Kruk sezon 3 – premiera w 2022 roku na CANAL+

REKLAMA